Trucks

Harekete de mola vermeye de hazır.

Volvo FMX kabın ıç tasarimi

Volvo FMX'te direksiyon başına geçtiğinizde işin başında siz varsınız. Şimdi her zamankinden daha fazla kontrole, daha iyi desteğe ve daha fazla alana sahipsiniz. Bu alan üretkenliğiniz için tasarlandı.

Volvo FMX kabinine girdiğinizde biraz farklı olsa da kendinizi evinizde hissedeceksiniz. İlk izleniminiz muhtemelen kabinin ferah ve aydınlık olması olacak. Üç kabin versiyonu da daha fazla alan sunar.

Oturduğunuzda, her şey beklediğiniz yerde bulunur. Yatırılabilir kolon işlevi ile mükemmel direksiyon simidi konumunu bulursunuz ve eliniz doğal olarak koltuğa düzgünce entegre edilmiş yeni I-Shift vites koluna yerleşir. Kamyonun çevresinde mükemmel bir görüş vardır; kapı hattı alçaktır, pencere yüzeyleri geniştir ve iç kısmın her açısı kontrolü size bırakacak şekilde tasarlanmıştır.

Bunun da ötesinde, tüm sürücü arayüzü yenidir; ellerinizi direksiyonda ve dikkatinizi yolda tutmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İşinizi tam ve verimli olarak yapmak için ihtiyacınız olan her şeyin kontrolü sizdedir.

Gösterge tablosu tamamen dijitaldir ve çalışma ortamını tüm durumlardaki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için yeni olanaklar sunar. Yeni dokuz inç yan ekran, sekiz kamerayı ve sezgisel çekiş yönetimi gibi kamyon işlevlerini kontrol etmenizi sağlar.

Volvo FMX kabinindeki sesli kumanda sayesinde fazlasıyla yardım alırsınız.

İç yüzeyler ve malzemeler, döşeme düzeyinden bağımsız olarak üstün kalitelidir. Üç döşeme düzeyi ve geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın. Tarzınızı bulacaksınız.

Döşeme düzeyleri

Üç iç döşeme düzeyi ve geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın.

Sağlam döşeme

Vinil döşeme ve kauçuk paspaslar ile birlikte gelir. Volvo Truck Builder'daki farklı dış döşeme düzeylerini keşfedin.

Dinamik döşeme

Kumaş döşeme ve kauçuk paspaslar ile birlikte gelir. Volvo Truck Builder'daki farklı dış döşeme düzeylerini keşfedin.

Aşamalı döşeme

Pelüş veya deri döşeme ve kauçuk paspaslar ile birlikte gelir. Volvo Truck Builder'daki farklı dış döşeme düzeylerini keşfedin.

Kamyonunuz ıçın aksesuarlar

Size özel olsun

Volvo FMX İç Tasarım Görüntüleri

İş yerınızı özelleştırın

Yeni tekerlekli ofisinizi oluşturmak için bayinizle görüşün.