Trucks

Volvo FH Aero. Uzun yol için aerodinamik özellikler.

Volvo FH Aero ideal uzun yol kamyonudur. Aerodinamik kabin silueti, enerjiden tasarruf etmenizi ve karbon ayak izinizi azaltmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Elektrikli, gazla çalışan ve dizel arasından seçim yapın. Bu kamyon sizi her gün daha ileriye götürecek şekilde geliştirildi.

  Volvo FH Aero

  Uygulamalar: Verimli uzun yol taşımacılığı
  Güç: 420–540 hp

  Tüm teknik özellikleri okuyun

  Volvo FH Aero Electric

  Uygulamalar: Bölgesel ve bölgeler arası taşımacılık görevleri
  Kombine ağırlık: 44 ton
  Güç: 490 kW'a kadar
  Menzil: 300 km'ye kadar

  Volvo FH Aero Electric hakkında daha fazla bilgi edinin

  Gazla çalışan Volvo FH Aero

  Uygulamalar: Uzun yol taşımacılığı ve bölgeler arası taşımacılık görevleri
  Güç: 420–500 hp
  Menzil: 1000 km'ye kadar

  Gazla çalışan Volvo FH Aero hakkında daha fazla bilgi edinin

Volvo FH Aero'yu tanıyın

Yüksek hızda zahmetsiz sürüş ve sürücü için net görüş sağlayan aerodinamik tasarım. Entegre infotainment ve ses deneyimi sunan konforlu kabinler. Globetrotter XXL kabinin ekstra alanı. Aşağıdaki galeriye göz atın ve Volvo FH Aero'nun neler sunabileceğini keşfedin.

Kamera Monitör Sistemi

Kamera Monitör Sistemi enerji tasarrufu sağlamak için kamyonun aerodinamiğini geliştirir. Dahası hem iyi hem de zorlu koşullarda görüş alanınızı iyileştirir. Gece görüşü, sürücüye karanlık koşullarda yardımcı olur ve gözetleme modu, perdeler kapalıyken bile sürücünün kamyonun dışını görmesine olanak tanır.

Kamera Monitör Sistemimizi keşfedin

Infotainment ve ses

Sezgisel sürücü arayüzü, infotainment sistemi ve iki farklı seviyedeki ses sistemi, ister sürüyor ister dinleniyor olun, entegre bir deneyim sunar. Hoparlörler ve güç artırıcı, üst düzey bir ses deneyimi için tasarlanmıştır.

Globetrotter XXL kabinin içinde

Kabinde geçirdiğiniz onca zamanla en iyisini hak ediyorsunuz. Globetrotter XXL kabin, yoldaki yaşamınızı en üst düzeye çıkarmak için üretildi. Daha fazla alan ve daha fazla konfor sunar. Volvo FH Aero'da bu, iyileştirilmiş enerji verimliliğine sahip kamyonlara yönelik özel yasal düzenlemeler nedeniyle yükleme alanından taviz verilmeden sağlanır.

Kabinde yaşam hakkında daha fazla bilgi edinin

I-Save ile yakıt tasarrufu

I-Save özellikli Volvo FH Aero, uzun yol taşımacılığında yakıt tüketimini azaltmak için ideal çözümdür. I-Save'in kalbinde düşük motor devirlerinde daha fazla tork sunan turbo kompaund teknolojisine sahip D13 motor yer alır. Sonuç olarak daha sorunsuz, daha sessiz bir sürüş ve önemli ölçüde daha az yakıt tüketimi sağlanır.

I-Save hakkında daha fazla bilgi edinin

I-See ile rotalarınız için optimize edildi

I-See, otomatik hız kontrolü etkin halde sürüş sırasında hızı, vites değişimlerini, vites boşta sürüşü ve motor duruşlarını mevcut rota için optimize eder. İlerideki yolun coğrafi özelliklerini, virajları, kavşakları ve gerçek zamanlı trafik bilgilerini dikkate alır. Bu, I-See'yi yola çıktığınız anda yakıt tasarrufu yapmak için kullanabileceğiniz anlamına gelir.

I-See'yi keşfedin

Enerji tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlandı

İster elektrikli ya da gazla çalışan ister dizel modeli seçin Volvo FH Aero tepeden tırnağa enerji tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlandı. Aerodinamik şekil, geliştirilmiş Kamera Monitör Sistemi ve sürtünmesiz disk frenleri maliyetleri düşürür ve karbon ayak izinizi azaltır.

Sürüşünüzü tamamlayan teknoloji.

Volvo FH Aero sürüş becerilerinizden en iyi şekilde yararlanmanız için tasarlandı. Her vites değişimini ve manevrayı mükemmel hale getirmeyi amaçlayan bir teknoloji entegre ettik. Resim galerisinde bazı özellikleri daha yakından inceleyin.

I-Shift ile kullanılan motor gücü

I-Shift sorunsuz, konforlu ve verimli bir sürüş sunar. I-Shift motor gücünü en ideal şekilde kullanırken siz yola odaklanabilirsiniz. Yokuşlu rotalarda sürüyorsanız güç aktarımında herhangi bir kesinti olmadan vites değiştirmek için I-Shift Çift Clutch'ı daha yakından inceleyin.

I-Shift hakkında daha fazla bilgi edinin

Hafif ve dinamik direksiyon

Yan rüzgarlar, tekerlek izleri veya çukurlar mı? Endişe etmeyin. Volvo Dinamik Direksiyon, daha kolay ve istikrarlı bir sürüş sağlamak için hepsini filtreleyip telafi ederek omuzlarınızdaki zorlanmayı giderir. Sistem ayrıca güvenliğinizi artırmaya yardımcı olan bazı gelişmiş sürücü destek sistemlerini de etkinleştirir.

Volvo Dinamik Direksiyon hakkında

Kabin seçenekleri

Volvo FH Aero ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli kabin modelleri ile sunulur. Aşağıda seçeneklerinizi daha yakından inceleyin.

  Globetrotter XXL kabin

  Globetrotter XXL kabinli Volvo FH Aero, mükemmel sürüş ve iki kişi için yaşam konforu sunar. Daha uzun ve daha geniş alt yatak, üstün uyku konforu için tasarlanmıştır.

  Globetrotter XL kabin

  Globetrotter XL kabin boyutuna sahip Volvo FH Aero, uzun yol için endüstri standardıdır. En fazla iki kişi için rahat ve ferah bir yaşam sunar.

  Globetrotter kabin

  Globetrotter kabinli Volvo FH Aero mükemmel sürüşü, en fazla iki kişi için yaşam konforunu ve motor bölmesi üzerinde ayakta durma yüksekliğini bir arada sunar.

  Yataklı kabin

  Yataklı kabinli Volvo FH Aero, mükemmel sürüş konforunu ve daha sınırlı bir ayakta durma yüksekliğine sahip en fazla iki kişilik konforlu geceleme ortamını bir arada sunar.

  Yataklı alçak kabin

  Yataklı alçak kabinli Volvo FH, mükemmel sürüş konforu, tek kişilik konforlu geceleme ortamı ve sınırlı ayakta durma yüksekliği ile daha alçak bir dış kabin yüksekliği sunar.

Gösterilen özellikler tüm donanım seviyelerinde ve güç aktarım organları seçeneklerinde standart veya mevcut olmayabilir.

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Cevabı Volvo Trucks bayinizde. Bayinizi ziyaret edin, arayın veya size gelmelerini isteyin.