Trucks

Gazla çalışan Volvo FH Aero 

Volvo FH Aero gazla çalışan, aerodinamik verimlilik için üretilmiş bir uzun yol kamyonudur. Biyo-LNG ve HVO ile çalışarak CO2 ayak izinizi azaltır ve yüksek taşıma kapasitesiyle uzun mesafeleri katetmenizi sağlar, depodan tekerleğe hesaplandığında karbon nötrdür.

Karbon nötr uzun yol taşımacılığı

Gazla çalışan motor, dizel motorlarımızla aynı performansı sağlar. Bunu daha düşük emisyonlarla ve yenilenebilir biyo-LNG ve HVO kullanıldığında uzun yol taşımacılığında karbon nötr çalışma potansiyeli ile yapar. 2500 Nm'ye kadar torkla 420 hp, 460 hp veya 500 hp arasından seçim yapın.

Yüksek çıkış ve tork

Gazla çalışan Volvo FH Aero motor, diğer gaz motoru alternatiflerine göre önemli ölçüde daha yüksek verimlilik, çıkış ve tork için dizel motor teknolojisine dayanır. Bu sayede 60 tona kadar katar ağırlıkları ve yüksek verimlilikle uzun yol taşımacılığı görevleri için mükemmel bir seçimdir.

Azaltılmış CO2 ayak izi

Motor, biyo-LNG (biyogaz) veya LNG'ye (doğal gaz) ek olarak az miktarda yenilenebilir HVO veya dizel yakıt da kullanır. Ayrıca egzoz yeniden işleme için AdBlue kullanır. Biyo-LNG ve HVO kullanırken, depodan tekerleğe hesaplandığında CO2 ayak izinizi %100'e kadar azaltabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza uygun LNG kapasitesi

Gazla çalışan Volvo FH Aero aracınız için depo boyutunu optimize edin ve 1000 km'ye kadar menzil elde edin. Bu, kamyonu büyüyen benzin dolum istasyonları ağında uzun yol taşımacılığı için uygun hale getirir.

Daha az CO2 ile yüksek performans ve menzil

Gazla çalışan Volvo FH Aero, dizel motorlu bir kamyon gibi performans ve üretkenlik ve uzun yol taşımacılığı için yeterli menzil sunar. CO2 emisyonlarınızı %100'e kadar azaltabilir. Bu, Avrupa standardı dizel kullanan bir kamyona kıyasla biyo-LNG ve HVO kullanıldığında depodan tekerleğe kadar hesaplanır.

60 tona kadar

1000 km'ye kadar menzil

500 hp'ye kadar güç

Gösterilen özellikler tüm donanım seviyelerinde ve güç aktarım organları seçeneklerinde standart veya mevcut olmayabilir

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Cevabı Volvo Trucks bayinizde. Bayinizi ziyaret edin, arayın veya size gelmelerini isteyin.