Trucks

Trafik güvenliği için kampanyamız

GÖRÜN VE GÖRÜLÜN

Bisiklet sürücüleri ve kamyon sürücüleri arasındaki etkileşimde güvenliğin nasıl iyileştirileceğini gösteren, kullanımı kolay bir etkinlik.

Hayat kurtaran bir fark

En başından itibaren güvenlik konusu Volvo Trucks'ın önceliği olmuştur. Yaptığımız araştırma ve analizler sonucunda birçok trafik kazasının insan faktöründen kaynaklandığı netleşmiştir. Bu nedenle ürünlerimiz için birçok yenilikçi güvenlik özelliği geliştirmenin yanı sıra daha fazlasını da yapmak istiyoruz.

Görün ve görülün

Amacımız trafikte görülme konusunda insanlarda farkındalık yaratmaktır. Kampanya, bisiklet sürücülerinin ve diğer yol kullanıcılarının dahil olduğu durumları ve bisiklet sürücüleri ile kamyon sürücüleri arasındaki etkileşimde güvenliğin nasıl iyileştirilebileceğini vurgular.

Eğitim kiti ücretsizdir ve herkes kullanabilir. Örneğin öğretmenler alıştırmaları öğrencilerine yaptırabilir ve yöneticiler bunu bir iş aktivitesi olarak kullanabilir.

Eğitim kiti

İlham verici "See and be seen" kiti Eğitmen Kılavuzu, PowerPoint sunumu ve bir kamyon içeren dış mekan alıştırmasının güvenli bir şekilde nasıl gerçekleştirileceğiyle ilgili bir kılavuz içerir.

Aktiviteler bittiğinde genellikle trafik güvenliği konusunu daha da desteklemek için uyarı yeleği gibi eşantiyonlar dağıtılması takdir edilen bir davranıştır.

Eğitim kitini indirin

Eğitim Kiti Format ZIP Size 870 MB

Güvenliği kendi gözünüzle görün

Volvo Trucks bayiniz her bir güvenlik özelliğini size gösterebilir ve güvenlikle ilgili aklınızdaki tüm soruları yanıtlayabilir.