Trucks

Volvo FH Aero Serisi. Genişletildi.

Şimdiye dek ürettiğimiz en yüksek yakıt verimliliğine sahip kamyonla tanışın. Genişletilmiş ön kısım ve Kamera Monitör Sistemi ile aerodinamik tasarımlı siluet ona iddialı bir görünüm kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda önemli miktarda enerji tasarrufuna da katkıda bulunur. Kapsamlı araştırma, geliştirme ve testlerin yanı sıra onlarca yıldır verimlilik, konfor ve güvenlik alanında çığır açan yenilikler bizi bu noktaya getirdi: yeni Volvo FH Aero Serisi.

Yakıt tasarrufunda %5'e ulaşan artış

Yeni, aerodinamik tasarımlı genişletilmiş ön kısım ve Kamerayla İzleme Sisteminin yanı sıra geliştirilmiş kabin sızdırmazlığı, yeni işaret levhası alanı ve üst yan etek uzatması gibi akıllı tasarım özellikleri sürtünmeyi önemli ölçüde azaltır, böylece Volvo FH Aero'nun yakıt tüketiminde %5'e varan düşüş sağlar*.

 

Ardındaki gelişim hakkında daha fazla bilgi alın

Enerji verimliliğinizi daha da artırın

İster elektrikli, ister gazlı, ister dizel güç aktarım organlarını seçin; Volvo FH Aero ve Volvo FH16 Aero yüksek hızlarda verimli sürüş için tasarlanmıştır. Yeni aerodinamik tasarımlı genişletilmiş ön kısım ve Kamera Monitör Sisteminin yanı sıra yeni sürtünmesiz disk frenleri, geliştirilmiş I-See ve ünlü I-Save özellikleri, enerjiden tasarruf etmenize ve karbon ayak izinizi daha da azaltmanıza yardımcı olabilir.

I-See ile rotalarınıza göre uyarlanmıştır

I-See, otomatik hız kontrolü etkin halde sürüş sırasında hızı, vites değişimlerini, vites boşta sürüşü ve motor duruşlarını belirli rota için optimize eder. Geliştirilmiş I-See özelliği artık ilerideki yolun coğrafi koşullarını, virajlarını, kavşaklarını ve gerçek zamanlı trafik bilgilerini de dikkate alır. Bu, yola çıktığınızda otomatik hız kontrolünü yakıt verimliliğini artırmak üzere daha fazla durumda kullanabileceğiniz anlamına gelir.

I-See'yi keşfedin

Kamerayla İzleme Sistemi

Kamerayla İzleme Sistemi üç kamera içerir. Aynaların çıkarılması, görüşünüzü engelleyen herhangi bir ayna muhafazası olmadığından doğrudan görüşün artmasını sağlar. Kamerayla İzleme Sistemi yağmurlu ve sisli koşullarda arka görüş kabiliyetini daha da iyileştirir ve doğrudan güneş ışığından kaynaklanan rahatsızlıkları en aza indirir. Hepsi daha iyi bir sürücü deneyimine katkıda bulunur.

İyileştirilmiş görüş

Kamerayla İzleme Sistemi aerodinamik performansta gelişme sağlamanın yanı sıra hem iyi hem de zorlu koşullarda görüş alanınızı iyileştirir. Gece modu sürücüye karanlık koşullarda yardımcı olurken gözetleme modu, perdeler kapalıyken bile sürücünün kamyonun dışını görmesine olanak tanır.

Gelişmiş sürücü deneyimi

Uzun rotaları sabırsızlıkla bekleyebilir ve kabinde gerçek anlamda kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Sezgisel sürücü arayüzü, yeni infotainment sistemi ve ses sistemi, ister sürüyor ister dinleniyor olun, konforlu bir deneyim sunar. İhtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda.

Volvo FH Aero Serisi. Genişletildi.

Volvo FH Aero serisi enerji tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve işiniz için ideal uyumu sunmak üzere farklı güç aktarım organları ve kabin tasarımları içerir. Dizel, elektrikli ve gazlı güç aktarım organları arasından seçim yapın ve Volvo'nuzun hem yolda konfor hem de üretkenliği artıran akıllı özellikler sunacak şekilde operasyonlarınıza göre uyarlanmasını sağlayın.

* Gerçek yakıt tasarrufu; sürüş hızı, otomatik hız kontrolü kullanımı, aracın teknik özellikleri, araç yükü, gerçek coğrafi özellikler, sürücü deneyimi, araç bakımı ve hava koşulları gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

 

Gösterilen özellikler tüm ekipman seviyelerinde ve güç aktarım organları seçeneklerinde standart veya mevcut olmayabilir.

Daha az sürtünmeyle yol alın

Yeni Genişletilen Ailemiz ve aerodinamik tasarımın işletmenizde yaratabileceği farklar hakkında daha fazla bilgi edinin.