Trucks

Özellikler

Volvo kamyonunuzu karşılaştığınız zorluklara uygun hale getiren özellikleri keşfedin. Sizi daha üretken ve daha enerji verimli hale getiren yenilikler bulunmaktadır. Bazıları hayatı kolaylaştırır ve daha güvenli hale getirir, bazıları ise sürüş deneyiminizi geliştirir. İşte kamyonlarımızda bulunan bazı özellikler.

Artırılmış güvenlik ve sürücü konforu

Kamera Monitör Sistemi

Kamera Monitör Sistemi enerji tasarrufu sağlamak için kamyonun aerodinamiğini geliştirir. Görüş alanınızı açar ve gece görüşü karanlıkta net bir görüş sağlar.

Kamera Monitör Sistemimizi keşfedin

Kabinde yaşamak

Bir Volvo kamyon kabininde çok fazla zaman harcıyorsanız yoldaki yaşamınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için geliştirdiğimiz çözümler hoşunuza gidecektir. Çalışmayı kaliteli zamana dönüştüren alan, konfor, depolama ve rahatlık.

Kabinde yaşama dair her şey

Volvo Dinamik Direksiyon

Yan rüzgarlar, tekerlek izleri veya çukurlar mı? Volvo Dinamik Direksiyon, olumsuz etkileri eler ve omuzlarınızdaki yükü hafifletir. Ayrıca daha güvenli sürüş yapmanıza yardımcı olan diğer sistemleri de destekler.

Volvo Dinamik Direksiyon hakkında

Sürücü destek sistemleri

Sürücü destek sistemlerimiz, ister otoyolda yüksek hızda giderken ister şehir içinde diğer yol kullanıcılarıyla yakın mesafede sürüş yaparken olsun, geniş bir yelpazedeki durumlarda güvenliği artırmanıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

Sürücü destek sistemlerimizi keşfedin

Performansınızı özelleştirin

Üstyapı işleri için hazırlanmıştır

Kamyonunuzu özel bir üst yapıyla ne kadar hızlı tamamlarsanız o kadar iyi olur. Volvo kamyonları, fabrikadan gövde yapımı için iyi bir şekilde hazırlanmıştır. Üstyapıcı, bizden kapsamlı desteğe erişim sağlamaktadır. Bu, teslimat sürelerini kısaltacak ve kamyonunuzun tamamının kalitesini artıracaktır.


Üstyapı işleri için hazırlık hakkında daha fazla bilgi

Şasi

Kendisine yükleyeceğiniz görevlerin üstesinden gelebilecek şekilde üretilmiş bir şasiye sahip bir kamyon istiyorsunuz. Operasyonlarınızın başarısını desteklemek için şasinizi özel olarak tasarlıyoruz.

Şasi seçeneklerimizi keşfedin

Enerji ve verimlilik

I-See

Enerji tasarrufu sağlamak amacıyla hızı, vites değiştirmeyi ve hızlanmayı topografyaya, virajlara ve yaklaşan trafik sıkışıklıklarına göre nasıl optimize edeceğinizi biliyor musunuz? I-See bunu bilir ve bilgileri verilere dayanır.

I-See hakkında daha fazla bilgi edinin

I-Save

Yakıt tasarrufu hiç bu kadar verimli olmamıştı. I-Save, uzun yol operasyonlarında yakıt tüketimini düşürmek için ideal bir çözümdür ve bunu mükemmel sürüş kabiliyeti ile yapar.

I-Save Hakkında

Volvo motorları

Volvo kamyon serisi elektrik, gaz veya dizel ile çalışan kamyonlar arasından seçim yapmanızı sağlar. Ve bunu orta hizmetten ağır hizmete kadar tüm yelpazede yapabilirsiniz. Mevcut farklı enerji ve çıkış alternatiflerine daha yakından bakın.

Motor alternatiflerini keşfedin

I-Shift

I-Shift sürüşü sorunsuz, konforlu ve verimli hale getirmek için tasarlanmış bir dizi otomatik şanzıman sunar. Endüstri ölçütü.

I-Shift hakkında daha fazla bilgi edinin

Gösterilen özellikler tüm donanım seviyelerinde ve güç aktarım organları seçeneklerinde standart veya mevcut olmayabilir.

Performansınızı özelleştirin

Cevabı Volvo Trucks bayinizde. Bayinizi ziyaret edin, arayın veya size gelmelerini isteyin.