Trucks

Elinde tablet tutan bir adam pencerenin yanında duruyor ve kamyon filosuna bakıyor

Fİlo Yönetİmİ

 

Özel tasarlanmış bağlantılı hizmetlerimizle rakiplerinizden bir adım önde olun. Kamyon ve filo verilerinizi kullanarak evrak işlerinizi azaltmanıza, bilgi akışını iyileştirmenize ve tüm operasyonunuzu optimize etmenize yardımcı olurlar.
 

İmkanlar sonsuzdur. Filonuzu ve nakliyelerinizi daha kolay yöneteceksiniz. Yakıttan tasarruf edin. Kamyonlarınızın durumunu izleyin. Ve çok daha fazlası. Ayrıca, bunların hepsini dijital hizmetlerinizin arayüzü olan Volvo Connect ile yapabilirsiniz. Daha verimli ve karlı bir günlük operasyon ve gerçekten önemli olana odaklanmak için gönül rahatlığı sağlar.

Neden Filo Yönetimi hizmetleri?

  • Bilgi akışını iyileştirin
  • İşletim süresini en üst düzeye çıkarın
  • Yakıttan tasarruf edin
  • Yük kapasitesi ve kilometreyi en üst düzeye çıkarın
  • Evrak işini azaltın
  • Rekabetçi kalın 

Volvo Connect

İster kendi kamyonunuzu sürüyor ister bir filo yönetiyor olun, işinizin önemli alanlarını tamamen yeni şekillerde bağlayabilirsiniz. Tek bir yerde, tek oturum açma ve tek görüntüyle. Volvo Connect, dijital hizmetlerinizin arayüzüdür. Bunu daha kârlı bir ulaştırma işi için dijital eviniz olarak düşünün.

Öne çıkan hizmetler

Varlık bilgileri

Tek bir tıklamayla anında tüm filonuzun genel durumunu görün ve her bir varlığın güncel durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edin. Özellikler arasında tüm kamyon ve çekici varlıklarının ve durumlarının bir derlemesi; yasal denetimler hakkında bilgi (mevcut olduğu durumlarda); farklı olaylar için lastik basıncı izleme, uyarılar, ikazlar ve bildirimler; ve takograf veri indirmeleri gibi işlevleri ekleme olanağı mevcuttur.

Volvo Connect uygulaması

Volvo Connect'in gücü avucunuzun içinde. Güçlü analiz araçlarına, varlık bilgilerine ve sürücü sürelerine erişin; birden fazla filoyu yönetin ve anlık mesajlar gönderin. Üstelik bunların tümünü sezgisel ve kullanımı kolay bir kontrol panelinden yapın.

Servis geçmişi

Servis Geçmişi, tamamlanmış servis ziyaretlerinizi izlemenin hızlı ve kolay bir yoludur. Yapılan iş ve ziyaret nedeniyle ilgili ayrıntıları bulmak için tarih, sözleşme, bayi, fatura veya garantiye göre arama yapın.

Sicil defteri

Evrak işlerinizi azaltın ve iş akışınızı kolaylaştırın. Sicil defteri, sürücülerin kamyonlar, çekiciler ve diğer varlıklarla ilgili her türlü sorunu dijital olarak rapor etmesini sağlar, böylece filo yöneticisi bunları hemen inceleyebilir ve halledebilir. Raporlar aciliyet durumuna göre görüntülenebilir ve sürücüler ayrıca, çift raporlamayı önlemek için bir sorunun önceden kaydedilip kaydedilmediğini görebilir.

Filo iletişimi

Volvo Connect uygulamasını kullanan sürücüler dahil olmak üzere kullanıcılar arasındaki konuşmalar için Volvo Connect'teki yerleşik işlevselliği kullanın. Hatta anlık mesajlarınıza konum bilgileri, resimler ve dosyalar da ekleyebilirsiniz.

Veri Erişimi

Veri Erişimi ile Volvo kamyonunuzdan gelen bilgileri diğer filo yönetim sistemleriyle paylaşabilirsiniz. Bu size, platformdan bağımsız olarak filo yönetimiyle verimli bir şekilde çalışma esnekliği sağlar.

BAYİNİZLE İRTİBAT KURUN

Yerel Volvo Trucks bayiniz, doğru parçayı bulmaktan kamyonunuzun tamirinize veya servisine kadar size yardımcı olmaya hazır. Bizi arayın ya da daha iyisi bizi ziyaret edin.