Sizin misyonunuz, kamyonlarınızdan maksimum işletim süresi elde ederek şirketiniz için kârlılık sağlamaktır. Tam olarak aynı hedef doğrultusunda çalışıyoruz. Hizmetlerimizin faaliyetlerinizi yürütmenize nasıl yardımcı olabileceği hakkında bilgi alın.

Volvo FH servis alıyor

Parçalar ve Aksesuarlar

Kamyonunuzu yolda tutmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Orijinal Volvo Parça ve Aksesuarları, en yüksek güvenilirlik, dayanıklılık ve performansı sunmak için tasarlanmıştır. 

Parça ve Aksesuarlar
Volvo FMX çalışma süresini en üst düzeye çıkarıyor

Araç Bakımı

Orijinal Volvo Servis ve Volvo Servis Sözleşmeleri ile kamyon çalışma sürenizi en üst düzeye çıkarın.

Araç Bakımı
Volvo Trucks ile işini optimize eden adam

Optimize İşletme

Özel ihtiyaçlarınız için Dynafleet ile filonuzu ve nakliyelerinizi yönetmek, Yakıt Önerisi ile yakıt verimliliğini artırmak için kişiselleştirilmiş öneriler ve Volvo Connect'te tüm dijital hizmetlerinize ve verilerinize kolay erişim sağlamak gibi size özel çözümler sunuyoruz.

Optimize İşletme
Volvo kamyondaki bir sürücü

Sürücü Desteği

Yetenekli ve motivasyonu yüksek sürücülerin daha üretken oldukları, araçları daha verimli ve güvenli sürdükleri kanıtlanmıştır. Bir Volvo kamyonuna yatırım yaptıysanız, sürücünüze yatırım yapmak da çok önemlidir - bu da kamyonunuzun tüm avantajlarından yararlanmanızı sağlamaya yardımcı olur. Sürücü Geliştirme eğitimlerimiz bunu ve daha fazlasını başarmanıza yardımcı olabilir.

Sürücü Desteği
Finansal tavsiye alan adam

Finansal Ürünler

Her işletme benzersizdir ve büyüme ve kârlılık sağlamak için kendi yoluna sahiptir, bu nedenle doğru çözümü bulmak üzere sizinle birlikte çalışmak için zaman ayırırız. Sonuç olarak, Volvo Finansal Hizmetler tarafından sağlanan finans çözümlerimiz akıllı ve esnektir. İşletmeniz için özelleştirilmişlerdir.

Finansal Ürünler
Yerel bayinizi bulun

Siz işletmenize odaklanın

Hizmetleri yerel bayinizin yardımıyla düzenleyebilirsiniz. Bunları burada bulabilirsiniz.

Yerel bayinizi bulun
Servis Hizmetleri

Servis Hizmetleri

Doğru servis, yetenekli teknisyenler, üstün kaliteli yedek parçalar.
Volvo Trucks Servisleri kamyonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Telematik Ağ Geçidi gibi yenilikler kamyonunuzun durumunun her zaman uzaktan izlenebileceği anlamına gelir. Önceden planlanmış servis ise daha fazla işletim süresi, daha düşük toplam sahip olma maliyeti ve sizin için operasyonlarınız üzerinde daha fazla kontrol sağlamak anlamına gelir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo Trucks Kiralama

Kiralama Hizmetleri

Yeni nakliye görevleriniz mi var? Sezona bağlı olarak artan talepleri karşılamanız mı gerekiyor? İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, ekstra bir tekerleğe ihtiyaç duyduğunuzda, Volvo Trucks Kiralama Hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Finansal Hizmetler

Finansal Hizmetler

Büyük resme baktığınızda, kamyonlar işletmenizin sadece bir parçasıdır. Finanse edilmesi, ödemesinin yapılması ve sigortalanması da gerekir. İşte bu noktada Volvo Finansal Hizmetler devreye girer. İşletmenizi tanıyarak, operasyonunuz için en optimum ödeme planını sizlere sunabilir.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili Servis Bul