Yetenekli teknisyenler ve doğru hizmetler, işletim süresinin artması anlamına gelir

SERVİS HİZMETLERİ

Doğru servis. En yetenekli teknisyenler. Üstün kaliteli parçalar. Volvo Trucks Servisleri kamyonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Telematik Ağ Geçidi gibi yenilikler kamyonunuzun durumunun her zaman uzaktan izlenebileceği anlamına gelir. Önceden planlanmış servis ise daha fazla işletim süresi, daha düşük sahip olma maliyeti ve sizin için operasyonlarınız üzerinde daha fazla kontrol demektir.

Daha fazla bilgi edinin
Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

Birinci sınıf bir kamyon, birinci sınıf bir sürücüyü hak eder. Volvo Trucks’ın Sürücü Eğitimi kursuna yatırım yapmak, ihtiyaçlarınızdan bağımsız olarak, sürücünün aracınızdan en fazla verimi almasını sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Sonuç mu? Yakıt verimliliği, daha fazla üretkenlik ve yüksek güvenlik...

Dynafleet, kârlılığınızı kontrol etmenize yardımcı olur

FİLO YÖNETİM SİSTEMİ

Bilgi, her kâr sağlayan işletmenin temelini oluşturur. Ve Dynafleet, uzun yol taşımacılığı faaliyetleriniz için bunun temelini oluşturmaktadır. Faaliyetlerinizi her açıdan yönetebilmek için ayrıntılı filo yönetim özellikleri ve temel bilgiler sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi edinin
Hiç çaba harcamadan %5'e kadar yakıt tasarrufu sağlayın

YAKIT ÖNERİSİ

%5’e kadar yakıt tasarrufu elde edebilirsiniz. Kişisel yakıt koçlarımız maliyetleri azaltma konusunda ihtiyaç duyduğunuz analiz ve tavsiyeleri sürekli olarak size sunabilmektedir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo Finansal Hizmetler ile doğru yardıma ulaşın

FİNANSAL HİZMETLER

Büyük resme baktığınızda, kamyonlar işletmenizin sadece bir parçasıdır. Finanse edilmesi, ödemesinin yapılması ve sigortalanması da gerekir. İşte bu noktada Volvo Finansal Hizmetler devreye girmektedir. İşletmenizi tanıyarak, operasyonunuz için en optimum planı sizlere sunabiliriz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul