Servis Hizmetleri

Servis Hizmetleri

Doğru servis, yetenekli teknisyenler, üstün kaliteli yedek parçalar.
Volvo Trucks Servisleri kamyonunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Telematik Ağ Geçidi gibi yenilikler kamyonunuzun durumunun her zaman uzaktan izlenebileceği anlamına gelir. Önceden planlanmış servis ise daha fazla işletim süresi, daha düşük toplam sahip olma maliyeti ve sizin için operasyonlarınız üzerinde daha fazla kontrol sağlamak anlamına gelir.

Daha fazla bilgi edinin
Eğitim Hizmetleri

Eğitim Hizmetleri

Birinci sınıf bir kamyon, birinci sınıf bir sürücüyü hak eder. Volvo Trucks’ın Sürücü Eğitimi kursuna yatırım yapmak, ihtiyaçlarınızdan bağımsız olarak, sürücünün aracınızdan en fazla verimi almasını sağlamanıza yardımcı olur.

Sonuç mu? Yakıt verimliliği, daha fazla üretkenlik ve yüksek güvenlik olur.

Dynafleet

Dynafleet

Bilgi güçtür. Her kâr sağlayan işletmenin temelini oluşturur. Filo yönetim sistemimiz olan, Dynafleet uzun yol taşımacılığı faaliyetlerinizde bilginin temelini oluşturur. Faaliyetlerinizi her açıdan yönetebilmek için ayrıntılı filo yönetim özellikleri ve temel bilgiler sağlar.

Daha fazla bilgi edinin
Yakıt Önerisi

Yakıt Önerisi

%5’e kadar yakıt tasarrufu elde edebilirsiniz. Kişisel yakıt danışmanlarımız maliyetleri azaltma konusunda ihtiyaç duyduğunuz analiz ve tavsiyeleri sürekli olarak size sunabilir.

Daha fazla bilgi edinin
Finansal Hizmetler

Finansal Hizmetler

Büyük resme baktığınızda, kamyonlar işletmenizin sadece bir parçasıdır. Finanse edilmesi, ödemesinin yapılması ve sigortalanması da gerekir. İşte bu noktada Volvo Finansal Hizmetler devreye girer. İşletmenizi tanıyarak, operasyonunuz için en optimum ödeme planını sizlere sunabilir.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili Servis Bul