Ürünler

Volvo FH16 en güçlü kamyonumuz
Volvo FH16

En zorlu işler için tasarlanan Volvo FH16, serideki en güçlü kamyondur.

Volvo FH uzun yol taşımacılığı
Volvo FH

Uzun yol taşımacılığının lideri Volvo FH eşsiz sürücü konforu, güvenlik ve ekonomi sağlar.

Volvo FMX
Volvo FMX

Modern inşaat kamyonumuz Volvo FMX, güçlü, sağlam ve çığır açan özelliklerle doludur.

Volvo FM
Volvo FM

Nefes kesici tasarımı, muhteşem yol tutuş ve mükemmel işletim maliyetleri ile her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınıza göre adapte edilebilir.

VT

İkinci el kamyonlar

Kamyonlarımızı ilk kilometreden son kilometreye kadar sorunsuz, etkili, verimli ve güvenli bir şekilde çalışmaya devam edecek şekilde tasarlıyoruz. Bu sebeple, ikinci el bir Volvo Trucks satın aldığınızda da Volvo kalitesine sahip olduğunuzu bilmek içimizi rahatlatıyor.

İkinci el kamyon galerimize yalnızca, bayilerimizin zorlu kontrol süreçlerinden başarıyla geçen kamyonlar ulaşmaktadır. Bu kamyonlardan birini satın aldığınızda tıpkı yeni bir kamyon satın almışsınız gibi üst düzey müşteri hizmetleri ve destek olanaklarına da erişebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Satın almanıza yardım edelim

Satın almanıza yardım edelim

Doğru kamyon üretkenliğinizi bambaşka boyutlara taşıyarak, kârlılığınızı yükseltebilir. Esnek finansman paketlerimiz doğru yatırımı yapmanıza yardımcı olurken, aynı zamanda yatırımınızı da koruyabilir.

Daha fazla bilgi edinin

GARANTİ

Standart garanti süremiz size 12 ay gönül rahatlığı sağlayabilir. Ayrıca, güç aktarma sistemleri ve bazı ek bileşenler için ilave 12 ay (veya 300.000 km'ye kadar) garanti verebiliriz. Garanti, ister kendi ülkenizde ister yurtdışında olsun, sizin için yatırımınızı koruyan bir dizi avantaj sağlamaktadır.

Her bir garantili parça, teslimat tarihinden garanti süresinin sonuna kadar, malzeme veya hatalı işçilikten kaynaklanan garanti kapsamı altındaki imalat kusurlarına karşı sigortalıdır (Hasar, hatalı kullanım veya kazalar hariç).

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul