Trucks

Kabinde yaşamak 

Göreviniz yataklı kabinli bir kamyon gerektiriyorsa aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli Volvo kamyon kabinleri vardır. Geniş Globetrotter XXL kabinlerden daha kompakt yataklı kabinlere kadar tüm kabin modellerinde, yollarda geçen her günü daha da iyi hale getirebilecek iç mekan çözümleri bulacaksınız.

Yoldaki yaşamınız için konfor

Kabininizde kalırken, önemli olan sürüş konforundan daha fazlasıdır. İyi bir gece uykusu, yanınızda getirdiğiniz eşyalar için saklama alanı, ekstra güç beslemesi, iyi ses veren bir ses sistemi ve etrafta dolaşabileceğiniz alan, evden uzaktayken bile evde hissetmenize katkıda bulunur.

Üretken olmak için iyi uyuyun

İyi dinlenmiş olmak harika bir iş çıkarmak için en iyi moddur, bu nedenle yoldayken iyi bir uyku çektiğinizden emin olun. Volvo Trucks'ın kabinlerindeki yataklar, dinlenme konforunuzu uyarlamak için hava cebi yaylı şilte veya sünger şilte ile birlikte gelir. Eğimli bir yere park ettiyseniz yatak bunu telafi edecek ve sizi rahat ettirecek şekilde ayarlanabilir.

Gözetleme modu

Park ettiğinizde Kamera Monitör Sistemi gözetleme modunda etkinleştirilebilir. Yan ekranda kamyona yakın alanları rahatlıkla izlemenize olanak sağlar.

Kabin havasını serin tutun

Kavurucu sıcak güneşin altında kamyonunuzu dinlenmek için park ettiğinizde I-Park Cool kabin içi havayı istediğiniz kadar serin tutabilir. Motoru kapattığınızda klima sistemi sizi serin tutmak için aküyü kullanır.

İkili akü sistemi

Kalkış ​​ve konfor için güç

İki ayrı akü seti ile gücünüzü koruyun. Bunlardan biri motoru çalıştırmaya, diğeri ise araç içi yaşam işlevlerine ayrılmıştır. Kabin klimanızı, medya sisteminizi ve şarj cihazlarınızı, kamyonun marş aküsünün boşalması konusunda endişe duymadan kullanabilirsiniz.

Daha uzun ömürlü

İkili akü sisteminde, araç içi yaşam için jel akü teknolojisi ve motor çalıştırma için geliştirilmiş sulu aküler kullanılır. Jel aküler tamamen boşalmaya zarar görmeden dayanabilir ve geleneksel sulu akülerden daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir.

Kendi kendini izleme sistemi

Enerji seviyesini kontrol etme konusunda endişelenmenize gerek yok. Sistem, gücün bitmemesi için şarj seviyelerine dikkat eder. İlk olarak tüm yardımcı cihazlar kademeli olarak kapatılır ve ardından bir uyarı alırsınız.

Her gün konfor

Buzdolapları ve mikrodalga

Yola yiyeceklerinizi, içeceklerinizi ve diğer taze ürünlerinizi getirin. Kabin fabrikanızı kabin modeline göre bir veya iki buzdolabıyla yaptırabilirsiniz. Ayrıca ön üst rafa rahatça yerleştirilen entegre mikrodalga ocakta sıcak içecek ve yemeklerinizi de hazırlayabilirsiniz.

Size uygun ses

İki farklı ses sistemi yapılandırması mevcuttur: Seçili ve Genişletilmiş. Altı adet yüksek kaliteli hoparlörden oluşan birinci sınıf bir set sunar. Genişletilmiş, Volvo FH16 Aero, Volvo FH Aero, Volvo FH16 ve Volvo FH için mevcuttur ve eklenen derin bas hoparlörler ile bunu bir adım öteye taşır.

Kullanışlı aksesuarlar

Yoldaki yaşamınızı daha da konforlu ve rahat hale getirecek çok çeşitli Volvo Aksesuarları mevcuttur. Entegre kahve makinesi ve kap tutucusundan saklama çözümlerine ve ellerinizi yıkamak için su musluğuna kadar her şey.

 

Volvo Aksesuarları hakkında daha fazla bilgi edinin 

Globetrotter XXL kabin

Genişletilmiş alan ve konfor

Globetrotter XXL kabin, diğer kabin modellerinden daha fazla alan ve konfor yaratacak şekilde genişletilmiştir ve Globetrotter XL kabinle aynı geniş iç yüksekliği sunar. Aerodinamik olarak şekillendirilmiş Volvo FH Aero ve Volvo FH16 Aero ile uzunluk gereksinimleriyle kısıtlı kalmadan Globetrotter XXL'e yükseltme fırsatına sahipsiniz.

İki kişi için yeterince büyük

Globetrotter XXL kabin, genişletilmiş kabin uzunluğu sayesinde daha geniş ve daha uzun bir alt yatakta iki kişi için daha da iyi uyku konforu sunar. Globetrotter XXL kabindeki yatak 213 cm uzunluktadır. Baş, orta bölüm ve ayak genişliği sırasıyla 99/106,5/91 cm'dir.

Gösterilen özellikler tüm donanım seviyelerinde ve güç aktarım organları seçeneklerinde standart veya mevcut olmayabilir.

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Cevabı Volvo Trucks bayinizde. Bayinizi ziyaret edin, arayın veya size gelmelerini isteyin.