Trucks

Ofisinize hoş geldiniz

Volvo Connect 

Günlük operasyonunuzu basitleştirir
 

İster kendi kamyonunuzu sürün, ister filonuzu yönetin; işinizle ilgili önemli verilere tamamen çevrimiçi ulaşabilirsiniz. Hem de tek bir yerden ve tek ekrandan. Volvo Connect, işinizi dijital takip edebileceğiniz bir ara yüzdür. Bunu kazançlı taşımacılık operasyonlarını yönettiğiniz dijital ofisiniz olarak düşünün.

Çalışma zamanınız

Volvo Connect ile, kamyonlarınızın iyi durumda ve çalışmaya hazır olduğunu bilmenin rahatlığını elde edin. Volvo Connect, işletim sürenizi artıran bir dizi hizmete erişim sağlar. Örnek: İkazlar ve uyarılar dahil tüm araçlarınızın durumunu bir bakışta kontrol edin. Planladığınız ve rezerve ettiğiniz tüm teknik servis ziyaretlerini görün. Araçlarınızla ilgili sorunları kolayca bildirin.

Üretkenliğiniz

Volvo Connect’ten sizi güçlendirecek ve operasyonunuzu ön planda tutmanıza yardımcı olacak bilgileri alın. Volvo Connect, size her kamyonun konumu ve durumu hakkında gerçek zamanlı bir genel bakış sunan Dynafleet Konumlandırma gibi filo yönetimi hizmetlerini içerir, kamyonlarınızı ve taşımacılıkta kullandığınız tüm araçlarınızı takip etmeyi kolaylaştırır.

Performansınız

Daha sorunsuz, daha koordine ve üretken bir operasyon için büyük resmi ayrıntılı olarak görün. Volvo Connect, zaman içinde yakıt tüketimini takip etmeyi kolaylaştıran Dynafleet Yakıt ve Çevre gibi performans artıran hizmetlere erişim sağlar. Ayrıca yakıt tasarrufu becerilerini geliştirmek için kamyon sürücülerine koçluk yapar.


Tüm önemli bilgileri tek bakışta görün

Kamyonlarınız, faaliyetleriniz, hatta iç görüleriniz; hepsi tek bir dijital ara yüzde. Volvo Connect, işinizi tek bir yerde toplayarak size zamandan tasarruf sağlar, zahmeti ortadan kaldırır ve önemli olan şeyleri daha net bir şekilde anlamanızı sağlar. Hazırlanmanıza, planlamanıza ve sürekli iyileştirmenize yardımcı olur. Bu şekilde kamyonunuzun işletim süresi, verimlilik ve üretkenlik çıtasını yükseltebilirsiniz.

Tüm operasyonunuzu destekler
 

Volvo Connect sizi güçlendirmek için tasarlandı. İhtiyaç duyduğunuz her zaman, her yerde ve her şekilde sektöre liderlik eden hizmetlere erişmenizi sağlar.

Volvo Connect’in ara yüzünde gezinmek oldukça kolaydır. Oturum açar açmaz, sizin için en önemli olan bilgi ve hizmetlere genel bir bakış elde edersiniz. Ayrıca sadece bir veya iki tıklama ile daha ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz. Esnek ve özelleştirilebilir Volvo Connect, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre uyarlanabilir. 

Karşınızda Volvo Connect

Müşteri portalı

Volvo Connect'i şirketinizin bir kontrol merkezi olarak düşünün. Müşteri Portalı, hizmetlerinizin tüm potansiyelini deneyimleyebileceğiniz çalışma alanıdır. Kullanıcılara, yetkilerine göre erişim sağlanır. Böylece kamyon sahiplerinden filo yöneticilerine, sürücülere, sevkiyat görevlilerine ve idarecilere kadar herkes Volvo Connect’ten faydalanabilir. Kişiselleştirilmiş bir ön panel, tüm kullanıcılara onlarla en alakalı bilgi ve hizmetlere genel bir bakış sağlar. Herkes için her günü daha kolay, daha akıllı ve daha sorunsuz hale getirir.

 

Volvo Connect uygulaması

Volvo Connect uygulaması

Volvo Connect'in gücü avucunuzun içinde. Güçlü analizlere, araç bilgilerine ve sürücü performanslarının sürelerine erişin; birden fazla filoyu yönetin ve anlık mesajlar gönderin. Üstelik bunların tümünü kullanımı kolay bir kontrol panelinden yapın.

 

Marketplace

Marketplace üzerinden kolayca erişilebilen, Dijital Hizmetler Mağazası hem Volvo Trucks'tan hem de seçkin ortaklardan dijital hizmetler sunar. Zaman içerisinde, sürekli büyüyen bir yelpazeden hizmet sipariş edebilir ve etkinleştirebilirsiniz.

 

 

 

Geliştirici portalı

Geliştirici Portalı, geleceğe doğru ilerlerken Volvo Connect'in daha da iyi olmasını sağlamaya yardımcı olur. Seçilmiş uzman ortaklar tarafından geliştirilen yeni ve yenilikçi hizmetleri mümkün kılar.

 

 

 

Sİzİn İçİn buradayIz.

Volvo Connect'in içinde neler olduğunu öğrenmenin en iyi yolu, bunu bizzat deneyimlemektir. Daha fazla bilgi için bayinizle iletişime geçin.