Trucks

Yalnızca bir üstyapı ekleyin

ÜSTYAPI İŞLERİ İÇİN HAZIRLANDI

Damperli kamyon mu, tanker mi? Vinçli kamyon mu, otomobil nakliye kamyonu mu? Yoksa kapalı kasa kamyon mu, itfaiye kamyonu mu? Volvo şasi her türlü uygulamada kullanıma hazırdır. Esnek şasi ve bol özelleştirme seçenekleri, kamyonun ihtiyaçlarınıza tam olarak uyarlanmasını kolaylaştırır.

Volvo kamyonunuzu sipariş ettiğinizde, üstyapıcıya anında Volvo Üstyapıcı Talimatları (VBI) online portalına erişim izni veririz. Hassas 3D çizimler üstyapıcının daha biz kamyonunuzu üretirken çalışmaya başlamasına olanak tanır ve kamyonunuz fabrikada en iyi şekilde hazırlanmış olarak geldiği için gereksiz yeniden yapım çalışmalarına duyulan ihtiyaç da ortadan kalkar. Bu sayede kamyonunuz daha hızlı, daha düşük maliyetle ve çalışmaya hazır bir şekilde teslim edilir.

Üstyapı özellikleri

Volvo Üstyapıcı Talimatları (VBI)
7/24 erişime açık olan ve 12 farklı dilde sunulan VBI, üstyapıcılar ve servisler için çok önemli bir kaynaktır. Üstyapı talimatları şasi çizimlerini, kablo şemalarını, veri sayfalarını ve aksesuarları içerir.

PTO'lar
Her türlü gövde donanımına güç sağlanması için debriyajdan bağımsız ve debriyaja bağlı çok çeşitli PTO'lar mevcuttur.

Düz şasi
Tamamen düz olan ve kabininin arkasında paralel olarak uzanan Volvo şasisi, üstyapıcının işini çok daha kolaylaştırır.

Üstyapıcının alanı
Mühendislerimiz, şasinin üst bölümüne asla herhangi bir şey yerleştirmez. Bu alan tamamen üstyapıcıya aittir; bu da esnekliği büyük ölçüde arttırır.

Özel delikler
Şaside üstyapı için tasarlanan bir üst delik sırası bulunuyor. Hiç perçin kullanmadığımızdan, üstyapıcı donanımı buraya kolayca monte edebiliyor.

En uygun arka şasi uzantısı
Arka şasi, artık fabrikada gereksinimlerinize ve üstyapınıza en uygun şekilde 50 mm'lik aralıklarla ayarlanabiliyor.

Özelleştirme seçenekleri

Yüksek olası kombinasyon sayısı kamyonu özelleştirmeyi kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle, aks yapılandırmaları, şasi yükseklikleri ve dingil mesafeleri için geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz.

 

 

Dört arka uç biçimi
Şasinizi fabrikada dört farklı arka şasi ucu biçimi ile hazırlayabiliriz: yüksek (damperler, kancalı vinçler ve çöp kamyonları için), alçak (merkezi akslı treylerler için), eğik (çekiciler için) veya düz (şasi kamyonlar için).

Arka alt korumanın konumu
Arka uç seçeneklerini daha da arttırmak üzere, arka alt koruma birkaç farklı pozisyona yerleştirilebilir.

İki farklı şasi yüksekliği
Üstyapınızın gerekliliklerini karşılamak için 266 mm'lik veya 300 mm'lik bir şasi seçin.

Üstyapıcı modülü
Bu modül, üstyapıcının fonksiyonları özelleştirmek üzere kamyonun elektrik sisteminden yararlanmasını kolaylaştırır. Üstyapıcı modülüne ön konsoldaki esnek düğmeler ve Work Remote üzerinden kolayca ulaşılabilir.

Değiştirilebilir kasalar için mükemmel bir özellik
Değiştirilebilen kasalar taşıyorsanız, yeni havalı arka süspansiyonun 295 mm'lik strokunun ekstra alçak şasi ile birleşimi sizin için mükemmel bir çözüm.

Bağlantı braketleri
Şasiye fabrikada gövde bağlantı braketleri monte edilebilir; bu özellik artık sadece dingil mesafesi alanında değil, arka şasi uzantısında da mevcut.

Bir vince uygun
Alçak şasi ve yüksek aks yükleri her vinç üreticisinin arzuladığı özelliklerdir. Şasilerimizde her ikisi birden bulunur. Ayrıca, kabinin yanında serbest bir şasi alanı yaratabiliyor ve kamyonunuza fabrikada vinç plakaları monte edebiliyoruz.

Ekstra güçlendirmeler
Bazı ağır uygulamalar, şasiye çok fazla yük binmesine neden olur. Bu nedenle, ihtiyacınız olan tüm güçlendirmeleri sağlamak için çok çeşitli iç astar seçenekleri sunuyoruz.

Bu kamyonlarda kullanılabilir

Yeni bir kasaya hazır mısınız?

Özelleştirme bayinizde başlar