Trucks

Volvo FMX. En sağlam inşaat kamyonumuz.

Volvo FMX, en zorlu görevleri kolaylaştıran teknolojilerle donatılmış, sağlam bir inşaat kamyonudur. Elektrikli veya dizel güç aktarım organları, tahrikli ön aks, uzun yerden yükseklik mesafesi ve ağır yükleri taşıyabilecek akslar. Bu kamyon, yol olsun ya da olmasın sizi diğer kamyonların götüremeyeceği yerlere götürmek için tasarlandı.

  Volvo FMX

  Uygulamalar: yapı ve inşaat taşımacılığı, madencilik ve taş ocağı taşımacılığı, kamu hizmeti ve kamu hizmeti taşımacılığı
  Güç: 330–540 hp

  Teknik özelliklerin tamamını okuyun

  Volvo FMX Electric

  Uygulamalar: yapı ve inşaat taşımacılığı, kamu hizmeti ve kamu hizmeti taşımacılığı
  Kombine ağırlık: 44 tona kadar
  Güç: 490 kW
  Menzil: 300 km'ye kadar


  Volvo FMX Electric hakkında daha fazla bilgi edinin 

Gerçek inşaat işleri için tasarlandı

Volvo FMX'inizi özelleştirerek zorluklarla kolayca başa çıkın. Sağlam kamyon şasisi, ister yolda ister arazide sürüş yapın, işletme sürenizi ve üretkenliğinizi artıracak özelliklerle birlikte sunulur. Aşağıdaki resim galerisinde şasi seçeneklerimizi daha yakından inceleyin.

Tahrikli ön aks

Maksimum çekiş için Volvo FMX'inizi tahrikli ön aksla alın. Otomatik Çekiş Kontrolü, tahrikli ön aksı yalnızca ihtiyaç duyduğunuzda devreye alır. İhtiyaç duymadığınızda ise devre dışı bırakır.

300 mm yerden yükseklik mesafesi

İnşaat kamyonları için özel olarak üretilmiş havalı arka süspansiyon, 300 mm'lik yerden yükseklik mesafesiyle rakipsiz konfor ve çekiş gücü sunar.

38 tonluk boji

Dayanıklı bir çözümle üretkenliğinizi artırın. Ağır hizmet tipi bojimiz, 38 tona kadar yükü kolaylıkla alabilir. Volvo FMX için mükemmel bir seçenek.

I-Shift ile güç kontrolü

I-Shift, enerjinizi en iyi şekilde kullanmak için güç aktarım organlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan çeşitli otomatik şanzımanlar sunar. Olağanüstü kalkış kabiliyeti için karınca dişlilerini ve özelleştirilmiş yazılımı seçin. Zorlu arazilerde ve ileri ve geri vites arasında geçiş yaparken tek pedallı sürüş kullanılabilir. I-Shift, koşullar zor olduğunda her günü kolaylaştırır.
 

I-Shift'i keşfedin 

Volvo Dinamik Direksiyon ile sabitlik

Volvo Dinamik Direksiyon, daha az çabayla istikrarlı ve hassas şekilde manevra yapmanıza yardımcı olur. Omuzlarınızdaki zorlanmayı gidermek için darbeleri, sarsıntıları ve bükülmeleri filtreler. Sistem, sürücü destek sistemlerine işlevler ekleyerek güvenliği ve üretkenliği iyileştirir. Bunların da ötesinde Volvo Dinamik Direksiyon, üretkenliği artırmak için kamyonunuzu uzaktan kumandayla sürmenize olanak tanıyan Harici Direksiyon özelliğini etkinleştirir.

Volvo Dinamik Direksiyon hakkında 

Sıkı çalışmaya hazır

Volvo FMX profesyoneller için verimli bir araçtır. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirmesi kolay bir şasi. Zorlu görevleri kolaylaştıran ve emeğinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan özellikler. Volvo FMX ile çalışma hakkında daha fazla bilgi edinmek için resim galerisine tıklayın.

Üstyapı işleri için hazırlandı

Volvo FMX şasi, uygulamanız için hazırdır. Seçeneklerin ve teknik özellik seçeneklerinin çeşitliliği, kamyonun tam gereksinimlerinize göre özelleştirilmesini kolaylaştırır.
 

Üstyapı işleri hakkında daha fazla bilgi 

Work Remote

Kamyonunuzun çevresinde çalışırken üstyapı fonksiyonlarının, spot lambalarının, kapı kilitlerinin ve daha fazlasının kontrolü sizde olsun. Work Remote erişiminizi kabinin dışına kadar genişletir.
 

Şasimizi keşfedin 

Kontrol için yük göstergesi

Sınırların içinde kalırken kamyonunuzu en iyi şekilde kullanın. Sürücü ekranı yük göstergesi, her bir akstaki yükü gerçek zamanlı olarak izlemenizi sağlar.
 

Volvo FMX'in teknik özelliklerini daha detaylı inceleyin 

Kabin seçenekleri

Zorlu ortamlarda sığınağınız olan Volvo FMX kabin, ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli kabin modelleri ile sunulur. Kamera Monitör Sistemi ve yan aynalar arasından seçim yapın. Aşağıda seçeneklerinizi daha yakından inceleyin.

  Yataksız kabin

  Yataksız kabinli Volvo FMX güvenli, konforlu ve ergonomik bir sürücü ortamı sunar. Kabin uzunluğu, yük taşıyıcının uzunluğunu en üst düzeye çıkaracak şekilde optimize edilmiştir.

  Alçak yataksız kabin

  Alçak yataksız kabinli Volvo FMX, yüksek düzeyde güvenlik ile konforlu ve ergonomik bir sürücü ortamı sunar. Üstyapının kabinin üzerinde alan gerektirdiği veya çalışma ortamının araç yüksekliğini sınırladığı durumlarda iyi bir seçenektir.

  Yataklı kabin

  Yataklı kabinli Volvo FMX, mükemmel sürüş konforunu, güvenliği ve sınırlı ayakta durma yüksekliği ile tek kişilik konforlu geceleme ortamını bir arada sunar.

  Yataklı alçak kabin

  Yataklı alçak kabinli Volvo FMX, mükemmel sürüş konforunu, güvenliği ve sınırlı ayakta durma yüksekliği ile tek kişilik konforlu geceleme ortamını bir arada sunar. Üstyapının kabinin üstünde alan gerektirdiği durumlarda mükemmel bir seçimdir.

  Globetrotter kabin

  Globetrotter kabinli Volvo FMX, mükemmel sürüş ile güvenliği ve en fazla iki kişi için yaşam konforunu bir arada sunar. Çok sayıda saklama alanı sunar ve zeminde tam ayakta durma yüksekliğine sahiptir.

  Ekip kabini

  Ekip kabinli Volvo FMX, toplamda dokuz kişilik bir ekibi barındırabilir. Güvenli ve hızlı giriş çıkış için tasarlanmıştır.

Gösterilen özellikler tüm donanım seviyelerinde ve güç aktarım organları seçeneklerinde standart veya mevcut olmayabilir.

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Cevabı Volvo Trucks bayinizde. Bayinizi ziyaret edin, arayın veya size gelmelerini isteyin.