Trucks

Kalite – en önemli önceliğimiz

Bu sadece bir sözden ibaret değildir. Bu bizim görevimizdir. Beklentileri aşmak ve hiçbir şeyi şansa bırakmamak için sürekli olarak çalışmayı gerektirir. Ürün geliştirmeden global servis ağına kadar tüm faaliyetlerimizin temelinde bu yatmaktadır. Kaliteyi nasıl ölçüyoruz? Kamyonunuzun performansıyla ölçüyoruz. Kamyonunuz ihtiyaç duyduğunuz anda yolda ve çalışır durumda olur. Ayrıca, işletmeniz mümkün olan en yüksek kârlılığa ulaşır.

Kaliteli ürünler

Her bir parça ve bileşeni, bazılarının aşırı bulabileceği bir hassasiyetle tasarlıyor, test ediyor, ölçüyor ve üretiyoruz. Bu süreci tutku ve hassasiyetle gerçekleştiriyoruz ve sürecin en başından sonuna kadar kalite yönetimini uygulamaya koyuyoruz. Volvo kamyonun direksiyonunun başına geçtiğinizde yaşadığınız verimlilik, işletim süresi, güvenlik ve konfor deneyimi işte bu şekilde elde ediliyor. Kamyonunuz bu sayede kilometreler boyunca güvenilir bir şekilde çalışıyor.

Kaliteli servis

Bayilerimizden aldığınız destek. Nerede olursanız olun yardımınıza koşan teknisyenlerimizin becerisi ve uzmanlığı. Ayrıca, global destek ağımızın büyüklüğü ve verimliliği. Servis söz konusu olduğunda, Volvo kalitesi yakıt verimliliği ve güvenlikten, sürücü üretkenliği ve emniyetine kadar her alanda kendini gösterir. Yardıma ve yedek parçalara kolay erişim, kamyonunuzu çalışır halde tutmanızı ve kârlılığınızı arttırmanızı sağlar.

Kaliteyi iş başında görmek ister misiniz?

Volvo Trucks bayinize uğrayın. Size kaliteyi tüm gün boyunca anlatabilirler. Çünkü bu onlar için bir tutku.