Trucks

Volvo FM Low Entry

Volvo FM Low Entry, mükemmel görüş ve sürücü konforu sunan bir elektrikli kamyondur. Atık toplama, inşaat işleri veya mal teslimatı gibi herhangi bir şehir işi için yüksek kapasiteli bir kamyona ihtiyaç duyduğunuzda mükemmel seçimdir. İhtiyaçlarınıza uygun farklı kabin ve şasi konfigürasyonları arasından seçim yapın.

Mükemmel görüş ve konfor

Sürücü koltuğunda sokak seviyesine daha yakınsınızdır ve alçak kabin en üst düzeyde doğrudan görüş imkanı sağlar. Sonuç olarak Volvo FM, doğrudan görüş için en sıkı güvenlik standartlarını bile karşılayabilir.

Girmesi ve çıkması sorunsuz

Alçak girişli kabin, vardiyanız sırasında kabine sıkça girip çıkacağınız durumlar için idealdir. Sürücü, daha fazla güvenlik ve rahatlık için yolcu tarafından kolayca girip çıkabilir. Sonuç olarak bu özellik, çalışma ortamınızı daha ergonomik, hatta güvenli hale getirebilir. 

Sürmesi kolay

Sorunsuz elektrikli güç aktarım organları ve standart olarak sunulan Volvo Dinamik Direksiyon, kamyonun dar sokaklarda manevra yapmasını kolaylaştırır. Kolay sürüş deneyimi, sürücüler için vardiyaların daha keyifli ve rahat olmasına yardımcı olabilir.

Ekibe yer açın

Volvo FM Low Entry, yalnızca sürücü, tek yolcu veya en fazla üç yolcu için özel olarak tasarlanabilir. Böylece kamyon teslimattan atık toplamaya, belediye çalışmalarına ve inşaat işlerine kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilir.

Şehre hazır

Volvo FM Low Entry'de diğer kamyonlara kıyasla daha iyi doğrudan görüşün tadını çıkaracaksınız. Operasyonunuzun şehirlere yönelik en katı güvenlik yönetmeliklerini karşılamasını sağlayabilir. Bunun da ötesinde, sorunsuz ve kolay bir sürüş sunan bu araç ile ağır taşımacılık görevlerini sıfır egzoz emisyonuyla gerçekleştirebileceksiniz.

44 tona varan GCW

300 km'ye varan menzil

490 kW'a varan güç

Volvo FM Electric teknik özellikleri

Özellikler​

Volvo FM Low Entry

  

Aks Konfigürasyonları​Şasi kamyon: 4x2, 6x2, 6x4, 8x2, 8x4

  

Kabin​

Kısa ekip

  

Toplam Katar Ağırlığı

32 tona kadar

  

Akü kapasitesi

360 kWh, 4 akü

  

Menzil

200 km'ye kadar

  

Şarj süresi (tam şarj)

AC ile 8,5 saat (43 kW)
DC ile 1,5 saat (250 kW)

  

Tahrik hattı

2 elektrik motoru, I-Shift şanzıman

  

Performans

330 kW'a varan sürekli güç

  

Uygulamalar

Üstyapı işlerine uygunluk. 3 PTO:
(elektrikli, mekanik ve şanzıman)

  

Gösterilen özellikler tüm donanım seviyelerinde ve güç aktarım organları seçeneklerinde standart veya mevcut olmayabilir.

Şehre hazır

Cevabı Volvo Trucks bayinizde. Bayinizi ziyaret edin, arayın veya size gelmelerini isteyin.