Trucks

Zorluklar için geliştirildi

VOLVO FMX KABİN DIŞ TASARIMI

Volvo FMX tasarımına zaten hayransanız, son evrimi sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Her zamankinden daha sofistike ve kendinden emin, tamamen yeni ve modern bir profili bulunur. En zorlayıcı görevlere hazır.

Kabin, dikey profili olan yeni bir tasarıma, daha fazla iç alana, geniş pencere alanlarına ve alçak bir kapı hattına sahiptir. Alt ön kısım, şık V şeklindeki farlarla birlikte kamyonun ikonik ve dayanıklı profilini pekiştirir. 

Farların kendine özgü çizgileri kabinin şekline göre akar, ön köşenin etrafında ilerler ve kabinin yanlarına doğru uzanır. Sağlam ön kısım, Volvo FMX konseptine uygun olarak koruyucu, dayanıklıdır ve gerektiğinde parçaları kolayca değiştirilebilir.

Ayrıca, ön kısımdaki logonun daha büyük olduğunu ve girişe yaklaştığınızda giriş adımlarının uzun ömürlü kaymaz yüzeyli yeni bir sağlam tasarıma sahip olduğunu görürsünüz. Kabinin üzerindeki çelik tavan kapağı, zorlu çalışma ortamlarında koruma konusunda çıtayı yükseltir. Fark yaratan detaylar.

650'den fazla renk arasından seçim yapın. Hepsi çevre dostu.

Ayrı bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmadan zamandan ve paradan tasarruf edin, Volvo kabininizi istediğiniz renkte teslim alın. 650'nin üzerinde farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapın. Ayrıca, aradığınız rengi bulamazsanız, sizin için istediğiniz herhangi bir rengi oluşturabiliriz.

Ön gösterim ister misiniz? Aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanın.

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalacağını unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için lütfen Volvo bayinizi ziyaret edin. Tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını hatırlatırız. Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir.

Bu renk uygulaması satış sisteminde bulunan tüm renkleri içerir. Katı renklerin pek çoğu bir şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, lütfen Volvo bayiniz ile irtibat kurun.

Kamyonunuz ıçın aksesuarlar

Size özel olsun 

Volvo FMX Dış Tasarım görüntüleri

Volvo FMX'e hazir misiniz?

Aracınız sizi bekliyor.