Trucks

Volvo FMX – Yolda ve ARAZİDE üstün performans sunan bir kamyon

Şartlar zor olsa bile bazı görevlerin sorunsuz şekilde yerine getirilmesi gerekir. Volvo FMX, Volvo Trucks'ın bugüne kadarki en sağlam inşaat kamyonudur ve yol olsun veya olmasın en zorlu işleri kolaylaştırır. Kamyonu ihtiyaçlarınıza ve kullanacağınız koşullara göre özelleştirebilirsiniz. 

Arazide sürüş

Arazinin sizi durdurmasına izin vermeyin

Görevlerinize uyarlanmış güç

Volvo FMX aktarma sistemi ile ilgili detaylar

Evrimin bir sonraki adımı

Her zamankinden daha sofistike ve kendinden emin

Volvo FMX ile ilgili hızlı bilgiler

Motor güçleri: 330–540 hp
Altı farklı kabin boyutu
Dizel, biyodizel, HVO ve Elektrikli
300 mm'ye kadar yerden yükseklik mesafesi
Ayrıntılı bilgi teknik özelliklerde

Verimliliğiniz için özelleştirildi

İşinize özel tasarlanmış bir şasi

Çok çeşitli hizmetler

Operasyonunuzdan daha da fazlasını elde edin

Etkileşimli ürün broşüründe Volvo FMX hakkında genel bilgi edinin

Volvo FMX kabin seçenekleri

Volvo FMX'in Öne Çıkan Özellikleri

İnsanlar Volvo FMX hakkında neler söylüyor?

Önümüze ne çıkacağını hiç bilmiyoruz. Yer hareket ediyor ve her şey her an değişebiliyor.

İşinizi destekleyen hizmetler

Kamyonunuz için aksesuarlar

Size özel olsun

Volvo FMX SSS

Tüm kamyonlarımızı, kullanım şeklinize göre optimize edilmiş şekilde, size verimli ve dayanıklı bir kamyon sunmak üzere bir araya getirilmiş yüksek kaliteli elemanlar kullanarak yapıyoruz. Üstelik, Volvo FMX zor koşullara zarar görmeden karşı koyabilen bir kabin dışına sahiptir. Dik bir yaklaşma açısına sahip sağlam bir ön kısmı, koruma plakası ve ön farları ve diğer bileşenleri koruyan çelik bir tamponu bulunur. Yerden yükseklik ve sağlam aks kurulumları diğer örneklerdir. FMX bu özellikleriyle rakipsizdir.

Elbette alabilirsiniz! Kamyonu bir, iki veya üç tahrikli aks ile alabilirsiniz. Bu, FMX'i 4×4 veya 6×6 konfigürasyonla alabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, zor koşullarda ağır yükler taşımanız gerekiyorsa kamyonu 8×6 kombinasyonla da alabilirsiniz. Daha fazla yük kapasitesine ihtiyacınız varsa, 10×4 ve 10×6 kombinasyonlar mevcuttur.

Elbette, kabin genişliği hangi versiyonu seçtiğinize bağlıdır. Ancak genel olarak, kabinler önceki Volvo FMX modellerine göre daha geniştir. Yataksız kabin, yük taşıyıcısının uzunluğunu optimize ederken görevlerinizi yerine getirmeniz ve yönetmeniz için gereken alanı sağlamak üzere üretilmiştir. Yataklı kabin ve Globetrotter yataklı kabin, geceyi geçirmek için bol miktarda alan ve büyük rahatlık sunar.

Evet, bunu yapabilirsiniz! Tüm D11 ve D13 motorlarımız HVO ile ve bazıları biyodizelle çalışabilir.

Volvo FMX'i bayinizde tanıyın

Sorularınız mı var? Gelecekteki kamyonunuz hakkında biriyle konuşmak ister misiniz? Yoksa yeni Volvo FMX'e geçmeye hazır olduğunuzu biliyor musunuz?