Trucks

Kabininiz kalenizdir

Volvo FH16 Kabın İç Tasarimi

Yaptığınız işin sorumluluğu sizde. Ancak, şimdi Volvo FH16'nızdaki her şey üzerinde hiç olmadığı kadar çok kontrol sahibisiniz.

Volvo FH16 kabinine girer girmez evrim hissini alırsınız. Alıştığınızdan farklı olsa da çok tanıdıktır. Renkler, malzemeler ve döşemeler kesinlikle Volvo FH16'ya aittir. Oturduğunuzda, her şey beklediğiniz yerde bulunur. Eliniz doğal olarak koltuğa düzgünce entegre edilmiş I-Shift vites koluna yerleşir.

Bununla birlikte, tüm sürücü arayüzü yenidir; ellerinizi direksiyonda ve gözlerinizi yolda tutmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. İşinizi doğru yapmak ve işinizi yaparken kâr sağlamaya devam etmek için ihtiyacınız olan her şeyin kontrolü sizdedir.

Gösterge tablosu tamamen dijitaldir ve çalışma ortamınızı tüm durumlardaki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için yeni olanaklar sunar. Kullanımı kolay bir çekiş kontrolü, saat yönünde dönerek daha iyi çekiş sağlar ve gösterge tablosunda, diferansiyel kilitlerini ve tüm akslardaki yükleri tam olarak kontrol edebilirsiniz. Yeni dokuz inç yan ekran, sekiz adede kadar kamera ve uygulamalar dahil olmak üzere kamyon işlevlerini kontrol etmenizi sağlar.

Volvo FH16 kabindeki sesli kumanda sayesinde fazlasıyla yardım alırsınız.

Volvo FH16'nın benzersiz iç yüzeyleri yüksek kalite sunar. Bir kamyon bundan daha rahat olamaz.

Döşeme düzeyleri

Volvo FH16'nın iç tasarımı benzersizdir. İki döşeme düzeyi arasından seçim yapın. Üstelik, çok çeşitli renkler arasından seçim yapabilirsiniz.

Volvo FH16 döşemesi

Kumaş ve deri döşeme, kauçuk paspaslar, dekoratif döşemeler ve döşeme listeleri ile birlikte gelir.

Volvo FH16 deri döşeme

Tümü deri döşeme, kauçuk paspaslar, dekoratif döşemeler ve döşeme listeleri ile birlikte gelir. 

Kamyonunuz ıçın aksesuarlar

Size özel olsun

Volvo FH16 İç Tasarım Görüntüleri

İç tasarim hakkinda daha fazla bılgı edınmek ıster mısınız?

Bayinizle konuşun.