Trucks

Zorlu talepler için evrim

Volvo FH16 Kabin Dışı

İyi bildiğiniz, kendine özgü Volvo FH16'da güç ve rahatlık mükemmel bir dengededir. Bununla birlikte, bu kamyonun bir sonraki evrim olduğu açıktır.

Volvo FH16 kabininin şekli kenarlarda daha yumuşaktır. Aerodinamiği ve verimliliği iyileştirmek için ön üst ve alt kısım arasındaki boşluklar daha küçüktür. Benzersiz Volvo FH16 ızgaranın gümüş rengi bir kaplaması, ekstra özelliklere sahip bir kamyona işaret eder. 

Ancak, evrimin en açık işareti Volvo FH16'ya ikonik ifadesini veren far tasarımıdır. Farın kendine özgü çizgileri kabinin şekline göre akar, ön köşenin etrafında ilerler ve kabinin yanlarına doğru uzanır. Ön farlarda Volvo FH16 siyah teması vardır. Hareketsizken, bu kamyonun piyasadaki en güçlü kamyonlar arasında olduğu açıktır ve her zamankinden daha gelişmiştir.

Yeni farların üç farklı versiyonu vardır. Bu farlar, yalnızca iyi görünmekle kalmayıp aynı zamanda yoldaki hayatı daha güvenli ve daha konforlu hale getiren gelişmiş işlevlerle donatılmıştır. 

Öndeki iron markın daha büyük olduğunu ve kapıya yaklaştığınızda giriş basamaklarında alüminyum dolguların olduğunu görebilirsiniz. Fark yaratan detaylar.

Volvo FH16 görünümü

Üç dış döşeme düzeyi ve yüzlerce renk arasından seçim yapın.

Temel döşeme

Siyah ızgara ve fırtına grisi tampon, aynalar vb. ile birlikte gelir.

Sağlam ön kısımlı temel döşeme

Fırtına grisi ağır hizmet tipi tampon, siyah ızgara, fırtına grisi tampon aynaları vb. ile birlikte sunulur. Siyah temalı farlar.

Volvo FH16 döşemesi

Gümüş rengi kaplamalı benzersiz Volvo FH16 ızgarası ve siyah temalı farlar ile birlikte sunulur. Tampon, aynalar vb. gövde renginde boyanmıştır. Basamakta alüminyum detaylar. 

650'den fazla renk arasından seçim yapın. Hepsi çevre dostu.

Ayrı bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmayarak zamandan ve paradan tasarruf edin, Volvo kabininizi istediğiniz renkte teslim alın. 650'nin üzerinde farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapın. Ayrıca, aradığınız rengi bulamazsanız, sizin için istediğiniz herhangi bir rengi oluşturabiliriz.

 

Ön gösterim ister misiniz? Aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanın.

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalacağını lütfen unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için lütfen Volvo bayinizi ziyaret edin. Tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını lütfen unutmayın. Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir.

 

Bu renk uygulaması satış sisteminde bulunan tüm renkleri içerir. Katı renklerin pek çoğu bir şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, lütfen Volvo bayiniz ile irtibat kurun.

KAMYONUNUZ İÇİN AKSESUARLAR

SİZE ÖZEL OLSUN

Volvo FH16 Dış Tasarım görüntüleri

VOLVO FH16 İÇİN HAZIR MISINIZ?

Aracınız sizi bekliyor