Trucks

Volvo FH16: güç ve rahatlıkta mükemmel denge

Yoldaki hayatınız yalnızca en iyisini gerektirdiğinde. Volvo FH16, verimli bir şekilde çalışmanız için gereken gücü ve her şeyi daha az zahmetli hale getiren bir rahatlık düzeyi sunar. Bir endüstri simgesi ve güvenilir bir araç olan FH16, şimdi her zamankinden daha iyi. Gerekirse, 325 tona kadar olan katar ağırlıklarını yönetir.

 

 

Volvo FH16: güç ve rahatlikta mükemmel denge

Yoldaki hayatı en iyisini gerektirenlere... Volvo FH16, verimli bir şekilde çalışmanız için gereken gücü ve her şeyi daha az zahmetli hale getiren bir rahatlık düzeyi sunar. Taşımacılık alanında bir simge ve güvenilir bir araç olan FH16, şimdi her zamankinden daha iyi. Gerekirse, 325 tona kadar olan katar ağırlıklarını yönetir.

Tavizsiz rahatlık

Neden en iyisinden daha azına razı olasınız?

Göreviniz için özel güç

750 hp aktarma sistemleri emrinizde

Evrimin gücü

Güç ve güvenilirlikte bir sonraki adımları atın

Hızlı bilgiler

Motor güçleri: 550–750 hp
Beş farklı kabin boyutu
Dizel ve HVO
Çekici veya şasi kamyon
Ayrıntılı bilgi teknik özelliklerde

Verimliliğiniz için özelleştirildi

İşinize özel tasarlanmış bir şasi

Çok çeşitli hizmetler

Operasyonunuzu daha da optimize edin

Etkileşimli ürün broşüründe Volvo FH16 hakkında genel bilgi edinin

Volvo FH16 kabin seçenekleri

Volvo FH16'nın Öne Çıkan Özellikleri

İnsanlar Volvo FH16 hakkında neler söylüyor?

Volvo ile yaptığımız neredeyse 50 yıllık işbirliği başarıya ulaşmamıza yardımcı oldu. Mükemmele yakın bir kereste kamyonum var. Bundan daha iyisini bulmanız neredeyse imkansız.

İşinizi destekleyen hizmetler

KAMYONUNUZ İÇİN AKSESUARLAR

Size özel olsun

Volvo FH16 SSS

Oldukça ağır yükleri çekme gücü ve kapasitesi Volvo FH16'yı kereste taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı ve madencilik taşımacılığı alanlarında popüler hale getirmiştir. Ancak hızlı ve rahat bir uzun yol kamyonu olarak da kullanılabilir.

Tüm tekerleklerden çekişe ihtiyaç duyduğunuz, gerçekten zorlu koşullar için Volvo FMX'i tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte, Volvo FH16'nızı yük kapasitesi, çekiş gücü ve yakıt verimliliğinin mükemmel bir kombinasyonunu sunan sağlam bir tandem tahrikli bogi montajıyla da alabilirsiniz.

Bu, boyunuzun uzunluğuna bağlıdır. Globetrotter yataklı kabinimizin maksimum ayakta durma yüksekliği 205 cm'dir ancak alana öncelik veriyorsanız, Globetrotter XL veya Globetrotter XXL yataklı kabini tercih etmelisiniz. Bu kabinlerin maksimum ayakta durma yüksekliği 220 cm'dir. İkincisi daha geniş bir yatağa sahiptir ve en geniş boyuttaki seçeneğimizdir.

En rahat kamyonlar arasındadır. Dış hava sıcaklığından bağımsız olarak bol miktarda alana, konforlu bir yatağa ve hoş bir kabin havasına sahip olacaksınız. Çok miktarda güç tüketen ekipman kullansanız bile, akünün durumu hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Volvo FH16'nızı çift akülü olarak ve yaşamsal işlevler ve motor için ayrı devrelerle birlikte alabilirsiniz.

Evet, bunu yapabilirsiniz! Tüm D16 motorlarımız HVO ile ve bazıları biyodizelle çalışabilir. Seçiminize bağlı olarak, çevre üzerindeki etkileri önemli ölçüde azaltabilirsiniz.

Volvo FH16'yı bayinizde tanıyın

Sorularınız mı var? Gelecekteki kamyonunuz hakkında biriyle konuşmak ister misiniz? Yoksa yeni Volvo FH16'ya geçmeye hazır olduğunuzu biliyor musunuz?