YAKIT ve Çevre tasarruf etmenize ve CO2 salınımını azaltmanıza yardım eder

YAKIT ve Çevre

Yakıtı en verimli kullanan sürücünüz hangisi? Kim eğitim ve desteğe ihtiyaç duyuyor? Dynafleet'in Yakıt ve Çevre servisi araç ve sürücü verilerinin analiziyle vakit kaybetmenizi önler. Hangi alanlarda tasarruf yapılabileceğini gösterebilir ve böylece, CO2 emisyonlarınızı azaltmanıza da yardımcı olabilir.

Daha fazla bilgi edinin
Doğru görev için doğru sürücüyü seçmenize yardımcı olur

Sürücü ZAMANLARI

Dynafleet sürücü faaliyetlerini her zaman yakından takip edebilmenizi sağlamaktadır. Yeni bir görev olduğunda bu işe en uygun sürücüyü kolayca belirleyebilirsiniz. Uyumluluğu sağlamak için sürücü zamanlarını düzenleyerek önceden uyarılar alabilirsiniz. Ayrıca, takoğraf verilerinin otomatik olarak indirilmesiyle idari işler için harcadığınız zamanı azaltabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Konumlandırma: sizi döngüye sokar

KONUMLANDIRMA

Telefonla aramanıza, tahmin yürütmenize gerek yoktur. Konumlandırma hizmeti ile kamyonun konumu, sürücü, kamyonun hızı, aracın yükü ve tipi hakkında öğrenmeniz gereken bilgileri tam olarak elde edebilirsiniz. Sistem, ayrıca planlama yapmanıza, yolunuzu bulmanıza ve işletmenizi daha kârlı bir şekilde yönetmenize de yardımcı olmaktadır.

Daha fazla bilgi edinin
Hızlı, güvenli ve düşük maliyetli

Mesajlaşma

Hızlı, güvenli ve uygun maliyetli mesajlaşma özelliği ofisinizin kamyonlarla her zaman iletişim kurabilmesine olanak sağlamaktadır. Kamyonlarınız nerede olursa olsun sürekli iletişim halinde olabilmek önemlidir. Ciddi mali kayıplara neden olabilecek yanlış anlamaların önüne geçebilir ve sürücülere yoldayken daha iyi kararlar alabilmek için ihtiyaç duydukları bilgileri verebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Nasıl çalışır?

EKSİKSİZ BİR SİSTEM

Dynafleet, kamyonunuz hakkında benzersiz ve son derece faydalı bilgilere erişebilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca, her marka kamyona monte edilebilme özlelliği ile farklı markalardan oluşan bir filonuz varsa işinizi daha da kolaylaştırmaktadır.

Dört Dynafleet hizmeti istenen kombinasyonlarda etkinleştirilebilir. Her bir hizmet, uluslararası dolaşımın da dahil olduğu aylık sabit ücretlerle kullanılabilir.

Kolay montaj

Dynafleet donanımı, ekstra bir yazılıma ihtiyaç duyulmaksızın, kamyonlarınıza ya fabrikada ya da Volvo Trucks bayiniz tarafından daha sonra monte edilebilir. Sadece Dynafleet web portalında oturum açarak filo bilgilerinize erişebilirsiniz. Alternatif olarak, nerede olursanız olun güncellemeler için akıllı telefon veya tabletinizi kullanabilirsiniz.

Bilgi ve saklama

Araç ve sürücü hakkındaki bilgiler Dynafleet'in veritabanına gönderilerek burada analiz edilebilmekte ve kolayca okunan raporlar halinde size sunulabilmektedir. Ofisiniz ve sürücünüz ile mesajlaşma aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda, sipariş verme veya faturalama sistemlerinizi Dynafleet ile entegre etmeniz de mümkündür.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili Servis Bul