Dynafleet Yakıt ve Çevre

Dynafleet Yakıt ve Çevre

Yakıtı en verimli kullanan sürücünüz hangisi? Kim eğitim ve desteğe ihtiyaç duyuyor? Dynafleet'in Yakıt ve Çevre servisi araç ve sürücü verilerinin analiziyle vakit kaybetmenizi önler. Hangi alanlarda tasarruf yapılabileceğini gösterebilir ve böylece, CO2 emisyonlarınızı azaltmanıza da yardımcı olabilir.

Daha fazla bilgi edinin
Dynafleet Sürücü Zamanları

Dynafleet Sürücü Zamanları

Dynafleet sürücü faaliyetlerini her zaman yakından takip edebilmenizi sağlamaktadır. Yeni bir görev olduğunda bu işe en uygun sürücüyü kolayca belirleyebilirsiniz. Uyumluluğu sağlamak için sürücü zamanlarını düzenleyerek önceden uyarılar alabilirsiniz. Ayrıca, takograf verilerinin otomatik olarak indirilmesiyle idari işler için harcadığınız zamanı azaltabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Dynafleet Konumlandırma

Dynafleet Konumlandırma

Telefonla aramanıza, tahmin yürütmenize gerek yoktur. Konumlandırma hizmeti ile kamyonun konumu, sürücü, kamyonun hızı, aracın yükü ve tipi hakkında öğrenmeniz gereken bilgileri tam olarak elde edebilirsiniz. Sistem, ayrıca planlama yapmanıza, yolunuzu bulmanıza ve işletmenizi daha kârlı bir şekilde yönetmenize de yardımcı olmaktadır.

Daha fazla bilgi edinin
Dynafleet Araç Durumu

Dynafleet Araç Durumu

İşletim sürelerinizin kontrolünü elinize alabilirsiniz. Araç Durumu, siz ofisteyken araçlarınızdaki gösterge tablosunda bulunan uyarı ve alarm ışıklarının durumunu size bildirebilir. Sistem, araç ve filo düzeyinde bilgi alabilmenizi sağlayarak, kısa ve uzun dönem bakımlarınızı planlamanıza ve yönetmenize yardımcı olur.

Daha fazla bilgi edinin
Dynafleet Mesajlaşma

Dynafleet Mesajlaşma

Hızlı, güvenli ve uygun maliyetli mesajlaşma özelliği ofisinizin kamyonlarla her zaman iletişim kurabilmesine olanak sağlamaktadır. Kamyonlarınız nerede olursa olsun sürekli iletişim halinde olabilmek önemlidir. Ciddi mali kayıplara neden olabilecek yanlış anlamaların önüne geçebilir ve sürücülere yoldayken daha iyi kararlar alabilmek için ihtiyaç duydukları bilgileri verebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin

Nasıl çalışır?

Tüm platformlar için
eksiksiz bir sistem

Dynafleet, kamyonunuz hakkında benzersiz ve son derece faydalı bilgilere erişebilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca, her marka kamyona monte edilebilme özlelliği ile farklı markalardan oluşan bir filonuz varsa işinizi daha da kolaylaştırmaktadır.

Filo yönetiminiz için halihazırda başka bir platform kullanıyorsanız, Volvo Trucks'larınızdan gelen araç verilerini filo yönetim sisteminize aktarabilmenize sağlayan Veri Erişimi hizmetini kullanabilirsiniz.

Kolay montaj

Dynafleet donanımı, ekstra bir yazılıma ihtiyaç duyulmaksızın, kamyonlarınıza ya fabrikada ya da Volvo Trucks bayiniz tarafından daha sonra monte edilebilir. Sadece Dynafleet web portalında oturum açarak filo bilgilerinize erişebilirsiniz. Alternatif olarak, nerede olursanız olun güncellemeler için akıllı telefon veya tabletinizi kullanabilirsiniz.

Bilgi ve saklama

Araç ve sürücü hakkındaki bilgiler Dynafleet'in veritabanına gönderilerek burada analiz edilerek, kolayca okunan raporlar halinde size sunulabilir. Ofisiniz ve sürücünüz ile mesajlaşma aracılığıyla iletişim kurabilir, aynı zamanda, sipariş verme veya faturalama sistemlerinizi Dynafleet ile entegre edebilirsiniz.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul