Trucks

Harekete geçmek için özelleştirildi

VOLVO FMX ŞASİSİ

İster asfaltta ister arazide çalışıyor olun, günlük olarak birçok işle başa çıkmak için yapılmış bir şasiye ihtiyacınız olacaktır. Muhtemelen operasyonlarınız için inşa edilmiş bir üstyapınız vardır. Uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde çalışması garantili bileşenleri ve sistemleri kullanarak, başarınızı desteklemek üzere şasinizi özelleştiriyoruz.

Madenlerde veya hizmet yoğun şantiyelerde çalışıyor olmanızdan bağımsız olarak, Volvo FMX güvenebileceğiniz hassas bir araçtır. İnşaatlar için arka hava süspansiyonlu ve çok yönlü bir kamyon ya da akslar üzerinde ağır yükler taşıyabilen makaslı süspansiyona sahip bir kamyona dönüşebilir. Volvo Dinamik Direksiyon sayesinde, ulaşılması zor bir yol tutuşu ve his sağlar.

Volvo FMX'in şasisi, çeşitli taşımacılık görevlerinde kullanılacak her türlü üstyapı için bir kamyon oluşturma esnekliği sunar. Volvo FMX'inizi istediğiniz gibi alabilirsiniz. Volvo Trucks bayiniz, kamyonunuzu özelleştirmenize yardımcı olur.

10/20 tonluk ön akslar

Ağır yükünüz mü var? Hiç sorun değil. Volvo FMX yüksek aks yükleri için tasarlanmıştır. Makaslı süspansiyon veya havalı süspansiyon seçiminizden bağımsız olarak, ön aks tek bir aks üzerinde 10 ton taşıyabilir. Ayrıca çift ön akslarda 20 ton taşıyabilir. Böylece, daha yüksek verimlilik elde edersiniz.

Tandem Sürüş Aks Kaldırma

Sadece ihtiyaç duyduğunuzda aksı kullanın. Tandem Sürüş Aks Kaldırma, boşaltma yaparken en arkadaki çekiş aksının devreden çıkarılmasına ve yükseltilmesine olanak sağlar. Tıpkı bir avara aks gibi, dönüş açısını önemli ölçüde iyileştirir, lastik yıpranmasını ve yakıt tüketimini azaltır.

Tandem Sürüş Aks Kaldırma hakkında daha fazla bilgi

Beş aks, doğrudan fabrikadan

Ağır yük taşımacılığı mı yapıyorsunuz? Beş akslı bir kamyonun doğrudan fabrikadan teslim edilmesini tercih edebilirsiniz. Kamyonunuzu daha hızlı alır ve özelleştirme maliyetlerini azaltırsınız. Ayrıca tam araç tipi onayı olan bir kamyon teslim alırsınız. Ayrıca tam Volvo garantisi ve satış sonrası desteğimizden de faydalanırsınız, böylece uzun vadede işletme maliyetleriniz azalır.

VOLVO FMX'İN TAM POTANSİYELİNİ KEŞFEDİN

Volvo FMX'inizi özelleştirmek için bayinizle konuşun.