Trucks

Bölgesel taşımacılık için gazla çalışan Volvo FM LNG

Volvo FM LNG, bölgesel taşımacılık için ideal bir kamyondur. Volvo FM'den, yani mobil ofisinizden alışık olduğunuz konfor ve performansı sunar. Ancak ona kıyasla daha az CO2 ayak izi bırakır ve yakıt maliyetlerinizi azaltma imkanı sunar.

İhtiyaçlarınıza uygun performans

Gazla çalışan aktarma sistemi, Volvo FM'de kullanılan ünlü motor teknolojisine dayanmaktadır. %20'ye kadar daha az CO2 emisyonları ile aynı performansı sağlar*. 420 hp veya 460 hp değerinde güç seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz; böylece taviz vermenize gerek kalmaz.

Yakıt maliyetinizi azaltın

Volvo FM LNG, dizelle çalışan Volvo FM ile aynı yakıt verimliliğini sunar. Ancak LNG genelde daha ucuz olduğundan yakıt maliyetini azaltma fırsatınız vardır.

Portföyünüze uygun

Menzil, genellikle gazla çalışan ağır araçlar için çok önemlidir. Gazla çalışan motorun verimliliği LNG ile bir araya geldiğinde, bölgesel taşımacılıklar için uygun bir menzil elde edilmesini sağlar. 1000 km'ye varan menzil için kamyonunuzu özelleştirmek üzere üç farklı depo boyutu arasından seçim yapabilirsiniz.

* Bu, kullanım sırasında araçtan salınan emisyonları kapsar, bu nedenle "depodan tekerleğe" olarak adlandırılır.

Gazla çalışan araçlar kullanmak yalnızca çevreye oldukça fazla yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda doğrudan ve dolaylı masrafları azaltarak şirketimize de fayda sağlar.

GAZLA ÇALIŞAN VOLVO FM LNG GÜNCELLEMELERİNDEN HABERDAR OLUN

Volvo Trucks bayiniz ülkenizdeki Gazla çalışan kamyonlar konusundaki en yeni gelişmeler konusunda sizi haberdar edecektir.