Volvo Trucks

Türkiye

Güç hassasiyetle buluşuyor

Volvo FM Aktarma Sıstemlerı

Yaptığınız iş ve gitmeniz gereken yerler için doğru güç ve kontrol. Şimdi Volvo FM aktarma sisteminizi her zamankinden daha hassas bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Siz işleri sorunsuzca halletme gücüne sahip olurken biz de yakıtı en verimli şekilde kullandığınızdan emin oluyoruz. Deponuzdaki yakıttan daha fazlasını elde ederek kazançlı çıkın.

Motorlar

Motor serimiz performanstan ödün vermeden yakıt tasarrufu sağlayacak şekilde titizlikle geliştirilmiştir. Yanma odası geometrisini optimize ettik. Merkezi olarak konumlandırılmış dikey birim enjektörleri tasarladık. Gaz-dolum oranını arttırdık. Teknik başarılarımızı sıralamaya devam edebiliriz. Ancak bu yeniliklerle ilgili en önemli husus, kârlılığınız üzerinde yaratacakları farktır. Ayrıca, çevreye etkiniz üzerinde de büyük bir fark yaratırlar.

Sürüş kolaylığı

Volvo FM için seçeceğiniz motordan bağımsız olarak, geniş bir motor devri aralığında etkileyici bir tork seviyesine erişebilirsiniz. Sonuç, mükemmel sürüş kolaylığı ve düşük yakıt tüketimidir.

Alternatif yakıtlar

Çevre üzerindeki etkilerinizi gerçekten azaltmak istiyorsanız, Volvo FM LNG'yi tercih edebilirsiniz. Sıvılaştırılmış doğal gaz veya sıvılaştırılmış biyogaz ile çalışarak tamamen fosilsiz bir çalışma elde etmeyi mümkün kılar. Bunun da ötesinde, tüm dizel motorlarımızı dizel veya HVO ile çalıştırabilirsiniz. Biyodizel kullanmak ister misiniz? Volvo FM'nin biyodizelle çalışan özel versiyonları vardır.

Volvo FM LNG hakkında daha fazla bilgi

I-Shift

I-Shift, sürüşü daha kolay, daha güvenli ve daha rahat hale getiren bir otomatik şanzıman dizisidir. Ağır debriyaj pedalı ve ağır vites kolu yoktur. Her vites değişimi en doğru zamanda otomatik olarak gerçekleştirilir. Bir dizi yazılım paketi, I-Shift'i ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza izin verir. Volvo FM'yi, karınca vitesli I-Shift veya I-Shift Dual Clutch özellikli olarak alabilirsiniz. 

I-Shift hakkında daha fazla bilgi

Güce mı ıhtıyaciniz var?

Bayiniz ihtiyaçlarınıza göre sizi doğru özelliklere yönlendirebilir.