Trucks

Evrimde bir sıçrama

VOLVO FM KABİN DIŞ TASARIMI

Büyük kardeşlerine benzer ancak Volvo FM oldukça esnek ve çeviktir. Yeni, modern profili, zorlukları aşmak için her zamankinden daha iyi durumda olduğunu ortaya koyuyor. Evrimde birkaç adım ileride.

 

Kabin, dikey profili olan yeni bir tasarıma, daha fazla iç alana, geniş pencere alanlarına ve alçak bir kapı hattına sahiptir. Volvo FM'nin şekli kenarlarda yumuşaktır. Aerodinamiği ve verimliliği iyileştirmek için ön üst ve alt kısım arasındaki boşluklar daha küçüktür.

Bu kamyonun evriminin bir başka net işareti, Volvo FM'nin ikonik profilini vurgulayan far tasarımıdır. Farların kendine özgü çizgileri kabinin şekline göre akar, ön köşenin etrafında ilerler ve kabinin yanlarına doğru uzanır. Volvo FM'nin, hareketsiz dururken bile, yüksek hızlarda ve yoğun ortamlarda verimli olduğu açıktır.  

Öndeki iron markın daha büyük olduğunu ve kapılara yaklaştığınızda giriş basamaklarında alüminyum dolguların olduğunu görebilirsiniz. Fark yaratan detaylar.

Görüş için tasarlandı

Dikiz aynaları, ince muhafazaları ve iyi oranlanmış ayna alanlarıyla modern bir tasarıma sahiptir. Geniş bir ayna görünümünü en aza indirilmiş gizli açılarla birleştirecek şekilde bölümler halinde üretilmiştir. Yardımcı alçak pencereyi yolcu kapısına eklediğinizde aracınızın çevresini harika bir şekilde görebilirsiniz. Yakın mesafedeki alanları bile.

Farlar

İkonik farlar iki farklı versiyonda mevcuttur: biri halojen lambalı ve diğeri LED teknolojisine dayalıdır. Her ikisinde de karakteristik V şeklindeki LED gündüz sürüş farları bulunur.

Döşeme düzeyinizi seçin

İki dış döşeme düzeyi ve yüzlerce renk arasından seçim yapın.

Temel döşeme

Siyah ızgara ve fırtına grisi tampon, aynalar vb. ile birlikte gelir. Volvo Truck Builder'da farklı dış döşeme düzeylerini keşfedin.

Gelişmiş döşeme

Fırtına grisi ızgarayla birlikte sunulur. Tampon, aynalar vb. kabin gövdesi renginde boyanmıştır. Basamakta alüminyum detaylar. Volvo Truck Builder'daki farklı dış döşeme düzeylerini keşfedin.

650'den fazla renk arasından seçim yapın. Hepsi çevre dostu.

Ayrı bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmayarak zamandan ve paradan tasarruf edin, Volvo kabininizi istediğiniz renkte teslim alın. 650'nin üzerinde farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapın. Ayrıca, aradığınız rengi bulamazsanız, sizin için istediğiniz herhangi bir rengi oluşturabiliriz.

Ön gösterim ister misiniz? Aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanın.

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalacağını lütfen unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için lütfen Volvo bayinizi ziyaret edin. Tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını lütfen unutmayın. Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir.

Bu renk uygulaması satış sisteminde bulunan tüm renkleri içerir. Katı renklerin pek çoğu bir şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, lütfen Volvo bayiniz ile irtibat kurun.

Kamyonunuz için aksesuarlar

Size özel olsun

Volvo FM Dış Tasarım Görüntüleri

Volvo FM'ye hazır mısınız?

Aracınız sizi bekliyor.