Trucks

İşiniz için doğru araç

Volvo FM şasısı

Taşımacılık ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, tüm görevlerinizin üstesinden gelecek şekilde üretilmiş şasiye sahip bir kamyon istiyorsunuz. Operasyon amacınıza yönelik bir üstyapı mı gerekli? Uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde çalışması garantili bileşenleri ve sistemleri kullanarak, başarınızı desteklemek üzere şasinizi özelleştiriyoruz. Bu, güvenebileceğiniz bir iş ekipmanıdır.

Aracı yüksek hızlarda sürmeniz veya yükleme alanlarında manevra yapmanız gerektiğinde, Volvo FM işi doğru yapmanıza yardımcı olan hassas bir araçtır. Bölgeler arası taşımacılık ve inşaat işleri için tamamen hava süspansiyonlu bir kamyon alabilirsiniz. Volvo Dinamik Direksiyon sayesinde, ulaşılması zor bir yol tutuşu ve his sağlar.

Volvo FM'nizi yolda kullanımı için hafif bir çekici veya gelişmiş bir üstyapıya hazır en fazla beş akslı bir şasi kamyon şeklinde alabilirsiniz. Her ikisi de aynı şasi konseptinden başlar. Bu da Volvo FM'yi çok yönlü bir kamyon haline getirir; kamyonunuzu istediğiniz teknik özelliklere göre şekillendirin.

10 tonluk ön akslar

Ağır yükünüz mü var? Hiç sorun değil. Volvo FM yüksek aks yükleri için tasarlanmıştır. Makaslı süspansiyon veya havalı süspansiyon seçiminizden bağımsız olarak, ön aks tek bir aks üzerinde 10 ton taşıyabilir. Ayrıca çift ön akslarda 20 ton taşıyabilir. Daha iyi marjlar elde etmenize yardımcı olabilir ve ağır veya düzensiz dağıtılmış yüklerle başa çıkmanızı kolaylaştırır.

Tandem Sürüş Aks Kaldırma

Sadece ihtiyaç duyduğunuzda aksı kullanın. Tandem Sürüş Aks Kaldırma, boşaltma yaparken en arkadaki çekiş aksının devreden çıkarılmasına ve yükseltilmesine olanak sağlar. Tıpkı bir avara aks gibi, dönüş açısını önemli ölçüde iyileştirir, lastik yıpranmasını ve yakıt tüketimini azaltır.

Tandem Sürüş Aks Kaldırma hakkında daha fazla bilgi

Beş aks, doğrudan fabrikadan

Ağır yük taşımacılığı mı yapıyorsunuz? Beş akslı bir kamyonun doğrudan fabrikadan teslim edilmesini tercih edebilirsiniz. Kamyonunuzu daha hızlı alır ve özelleştirme maliyetlerini azaltırsınız. Ayrıca tam araç tipi onayı olan bir kamyon teslim alırsınız. Ayrıca tam Volvo garantisi ve satış sonrası desteğimizden de faydalanırsınız, böylece uzun vadede işletme maliyetleriniz azalır.

Volvo FM'nın tam potansıyelını keşfedın

Volvo FM'nizi özelleştirmek için bayinizle konuşun