Trucks

Volvo FM – mobil ofisiniz

Yoğun bir program günlük yaşamınızı daha da sorunsuz bir hale getirmek için doğru araçları gerektirir. Volvo FM, aktif sürücünün çalışma alanıdır ve mükemmel konforu çeviklik, kolaylık ve üstün görüş ile birleştirir. Kendi kamyonunuzu sipariş edin; iş gününüze göre uyarlandı.

Size özel hale getirin

Volvo FM'niz ihtiyaçlarınıza göre üretildi

Göreviniz için özel güç

Volvo FM aktarma sistemleri hakkında ayrıntılı bilgi

Evrimde bir sonraki adım

Her zamankinden daha iyi durumda yeni, modern bir profil

Hızlı Bilgiler

Motor güçleri: 330–500 hp
Altı farklı kabin boyutu
Dizel, biyodizel, LNG ve HVO
Çekici veya şasi kamyon
Ayrıntılı bilgi teknik özelliklerde

Verimliliğiniz için özelleştirildi

İşinize özel tasarlanmış bir şasi

Çok çeşitli hizmetler

Operasyonunuzdan daha da fazlasını elde edin

Etkileşimli ürün broşüründe Volvo FM hakkında genel bilgi edinin 

Volvo FM kabin seçenekleri

Volvo FM'nin Öne Çıkan Özellikleri

İnsanlar Volvo FM hakkında neler söylüyor?

Temel değerleri şirketimizin temel değerleriyle örtüştüğü için artık tamamen Volvo'ya geçiş yaptık.

İşinizi destekleyen hizmetler

Kamyonunuz için aksesuarlar

Size özel olsun

Volvo FM SSS

Çok çeşitli taşımacılık görevleri için özel olarak üretilebilir. Kabin seçenekleri ve aktarma sistemleri yelpazesinin ötesinde şasi, şehir içinde yapılan teslimatlardan konteynere, dökme yüke ve inşaata kadar uzanan taşımacılık işleri için optimize edilebilir. Yeni Volvo FM kabini, uzun mesafelerde birinci sınıf konfor sağlarken aynı zamanda rahatlıkla ulaşılabilirdir.

İsterseniz, Volvo FM'nizi sağlam bir tandem tahrikli bogi montajıyla alabilirsiniz. Özellikle Tandem Sürüş Aks Kaldırma ile yük kapasitesi, çekiş gücü ve yakıt verimliliğinin mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Zor şartlarda sizi uzaklara götürür. Bununla birlikte, gerçekten tahrikli bir ön aksa ihtiyacınız varsa Volvo FMX'i daha yakından incelemenizi öneririz.

Kabin genişliği seçtiğiniz versiyona bağlıdır. Yataksız kabinler, yük taşıyıcısının uzunluğunu optimize ederken görevlerinizi yerine getirmeniz ve yönetmeniz için gereken alanı sağlamak üzere üretilmiştir. Yataklı kabinler ve Globetrotter yataklı kabin, geceyi geçirmek için bol miktarda alan ve büyük rahatlık sunar.

Volvo FM, kabine daha sık girip çıkan kullanıcılar için uygun bir giriş sunar. Ayrıca, yere yakın bir şekilde oturursunuz ve kamyona yakın, oldukça iyi bir görüşe sahip olursunuz. Volvo FH kabininde, daha yüksekte oturursunuz ve daha fazla alana ve düz bir zemine sahip olursunuz. Seçim size ve öncelik sıranıza göre belirlenir.

Evet, bunu yapabilirsiniz! Tüm D11 ve D13 motorlarımız HVO ile ve bazıları biyodizelle çalışabilir. Bunun ötesinde, sıvılaştırılmış doğal gazla veya biyogazla (LNG) çalışabilen ve çevre üzerindeki etkileri önemli ölçüde azaltan iki motor sunuyoruz.

Volvo FM'yi bayinizde tanıyın

Sorularınız mı var? Gelecekteki kamyonunuz hakkında biriyle konuşmak ister misiniz? Yoksa yeni Volvo FM'ye geçmeye hazır olduğunuzu biliyor musunuz?