Trucks

Güç hassasiyetle buluşuyor

Volvo FM Aktarma Sistemleri

Yaptığınız iş ve gitmeniz gereken yerler için doğru güç ve kontrol. Artık Volvo FM aktarma sisteminizi her zamankinden daha hassas bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Siz işleri sorunsuzca halletme gücüne sahip olurken biz de yakıtınızı veya enerjinizi en verimli şekilde kullandığınızdan emin oluyoruz. Koyduğunuzdan çok daha fazlasını alın. Bu kârlılıktır.

Motorlar

Euro 6 step E motor serimiz, performanstan ödün vermeden yakıt tasarrufu sağlayacak şekilde titizlikle geliştirilmiştir. Bugüne kadarki en verimli dizel motorlarımızdır ve her strokta yakıt tasarrufu sağlarlar. D11 serisi 330 hp'den 460 hp'ye kadar uzanırken D13 motorlar, 420 hp ile 500 hp arasında seçenekler sunar. Volvo FM'de, üstün performans ve menzil ile düşük emisyon düzeyleri sağlayan tamamen elektrikli alternatiflerin yanı sıra gazla çalışan motorlar da mevcuttur.

Sürüş kolaylığı

Volvo FM için seçeceğiniz motordan bağımsız olarak, geniş bir motor devri aralığında etkileyici bir tork seviyesine erişebilirsiniz. Sonuç, mükemmel sürüş kolaylığı ve düşük yakıt tüketimidir.

Alternatif yakıtlar

Çevre üzerindeki etkilerinizi gerçekten azaltmak istiyorsanız, Volvo FM LNG'yi tercih edebilirsiniz. Sıvılaştırılmış doğal gaz veya sıvılaştırılmış biyogaz ile çalışarak tamamen fosilsiz bir çalışma elde etmeyi mümkün kılar. Bunun da ötesinde, tüm dizel motorlarımızı dizel veya HVO ile çalıştırabilirsiniz. Biyodizel kullanmak ister misiniz? Volvo FM'nin biyodizelle çalışan özel versiyonları vardır.

Volvo FM LNG hakkında daha fazla bilgi

I-Shift

I-Shift, sürüşü daha kolay, daha güvenli ve daha rahat hale getiren bir otomatik şanzıman dizisidir. Ağır debriyaj pedalı ve ağır vites kolu yoktur. Her vites değişimi en doğru zamanda otomatik olarak gerçekleştirilir. Bir dizi yazılım paketi, I-Shift'i ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza izin verir. I-Shift için, belirli durumlarda tek pedallı sürüşü etkinleştiren özellikler mevcuttur. Volvo FM'yi, karınca vitesli I-Shift veya I-Shift Dual Clutch özellikli olarak alabilirsiniz.

I-Shift hakkında daha fazla bilgi

Elektriğe geçin

Bir Volvo FM; ek olarak daha da sorunsuz bir sürüş deneyimi ve sıfır egzoz emisyonu ile. 666 hp'ye kadar saf elektrik gücü ve 300 km'ye varan bir menzil sunan Volvo FM Electric, şehirler arası taşımacılık için mükemmeldir.

Volvo FM Electric hakkında daha fazla bilgi

Güce mi ihtiyacınız var?

Bayiniz kamyonu ihtiyaçlarınızı göre özelleştirmenize yardımcı olabilir.