Trucks

Kokpitiniz. Ve ofisiniz.

Volvo FM kabin içi

Yaptığınız işin sorumluluğu sizde. Şimdi her zamankinden daha fazla kontrol, daha iyi destek ve daha fazla alandan güç alıyorsunuz. Burası size özel olarak üretildi.

Volvo FM'nin içine girdiğinizde evrimin attığı adımları hissedersiniz. Farklı olsa da çok tanıdıktır. Gözünüze çarpan ilk şey, muhtemelen geniş ve hafif olmasıdır. Daha büyük tavan kapağı, genişlik hissini artırarak yukarıdan daha fazla ışık almanızı sağlar. Oturduğunuzda, her şey beklediğiniz yerde bulunur.

Yatırılabilir kolon işlevi ile mükemmel direksiyon simidi konumunu bulursunuz ve eliniz doğal olarak koltuğa düzgünce entegre edilmiş I-Shift vites koluna yerleşir. Kamyonun çevresinde mükemmel bir görüş vardır; kapı hattı alçaktır, pencere yüzeyleri geniştir ve kabinin her açısı kontrolü size bırakacak şekilde tasarlanmıştır.

Bunun da ötesinde, tüm sürücü arayüzü yenidir; ellerinizi direksiyonda ve gözlerinizi yolda tutmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. İşinizi doğru yapmak ve işinizi yaparken kâr sağlamaya devam etmek için ihtiyacınız olan her şeyin kontrolü sizdedir.

Gösterge tablosu tamamen dijitaldir ve çalışma ortamını tüm durumlardaki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için yeni olanaklar sunar. Yeni dokuz inç yan ekran, sekiz adede kadar kamera ve uygulamalar gibi kamyon işlevlerini kontrol etmenizi sağlar. Aksları ve diferansiyelleri de tam olarak kontrol etmeniz kolaydır. Mobil ofisiniz için komuta merkezi, buradadır.

Volvo FM kabindeki sesle kumanda sayesinde fazlasıyla yardım alırsınız.

İç yüzeyler ve malzemeler, döşeme düzeyinden bağımsız olarak üstün kalitelidir. Üç döşeme düzeyi ve geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın. Tarzınızı bulacaksınız.

Tam kontrol

Kabin, görüş için üretilmiştir. Dahası, kamyona en fazla sekiz kamera sığdırabilir ve görünümleri yan ekranda görebilirsiniz. Kamyonunuza, etraftaki trafiğe ve yükünüze sürekli olarak dikkat edebilirsiniz.

Alan ve depolama

Tüm Volvo FM kabin versiyonları, ihtiyaç duyduğunuz şeyler için geniş ve akıllı bir saklama alanı sunar. Yataksız kabinlerdeki arka duvar deposu ve yataklı kabinlerde yatağın altındaki uygun depolama alanı sadece birkaç örnektir.

Döşeme düzeyleri

Üç iç döşeme düzeyi ve geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın.

Sağlam döşeme

Vinil döşeme, kauçuk paspaslar, dekoratif döşemeler ve döşeme listeleri ile birlikte gelir. Volvo Truck Builder'daki farklı dış döşeme düzeylerini keşfedin.

Dinamik döşeme

Kumaş döşeme, kauçuk paspaslar, dekoratif döşemeler ve döşeme listeleri ile birlikte gelir. Volvo Truck Builder'daki farklı dış döşeme düzeylerini keşfedin.

Aşamalı döşeme

Pelüş veya deri döşeme, kauçuk paspaslar, dekoratif döşemeler ve döşeme listeleri ile birlikte gelir. Volvo Truck Builder'daki farklı dış döşeme düzeylerini keşfedin.

Kamyonunuz için aksesuarlar

Size özel olsun

Volvo FM İç Tasarım görüntüleri

İş yerinizi özelleştirin

Yeni favori yerinizi oluşturmak için bayinizle iletişime geçin.