Trucks

Hareketli otel süitiniz

Volvo FH16 Kabinde Yaşam

Geceyi tarz bir şekilde mi geçirmeniz gerekiyor, yoksa geniş alana sahip gerçekten konforlu bir kabin mi istiyorsunuz? Volvo FH16, yolda yaşam evriminde bir sonraki adımı atıyor. Burada, dış koşullardan bağımsız olarak rahat edersiniz. İçeri girin!

Alanı ihtiyaçlarınıza göre optimize etmek için beş farklı kabin boyutundan birini seçin. Seçeneklerin tümü yukarıdan aydınlatma ile ferah bir his sunmaktadır. Kabin seçeneklerinin dördü en fazla iki kişinin rahatça uyuması için uygundur veya kabinin tadını kendi başınıza çıkarabilirsiniz. İyi bir şekilde dinlenmeniz için ideal koşullar mevcuttur: yalıtılmış bir kabin ve karartma perdeleri rahatsız edilmeden uyumanıza yardımcı olur. Klima sistemi, gece boyunca mükemmel bir sıcaklık sağlamak için I-Park Cool ile donatılabilir.

Bütün eşyalarınız için bol miktarda depolama alanı da var. Işıklar, ses, eğlence ve diğer işlevler ön konsoldan, arka duvar panelinden veya Sesle kumanda kullanılarak kolayca kontrol edilebilir. Bu sadece başlangıç. Yolda hayatı daha da konforlu hale getiren bir dizi diğer aksesuar arasından seçim yapın.

Konforlu bir uyku

Hava cepli yaylı döşek veya köpüklü döşek arasında bir seçim yapın. Her halükarda, üst düzey dinlenme konforuna sahip olacaksınız. Daha da iyi bir uyku için, yatak yokuşta park edilmeyi telafi edecek şekilde ayarlanabilir.

Çift buzdolabı

Büyük soğutma kapasitesine mi ihtiyacınız var? Rica ederim. Volvo FH16 kabini çift buzdolaplı olarak alabilirsiniz. Biri üst arka rafta ve diğeri yatağın altında yer alır.

KAMYONUNUZ İÇİN AKSESUARLAR

SİZE ÖZEL OLSUN

BİRİNCİ SINIF RAHATLIĞA HAZIR MISINIZ?

Doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olacağız.