Trucks

Verimliliğiniz için özelleştirildi

Volvo FH16 Şasi

Verdiğiniz tüm görevlerin üstesinden gelmek için üretilmiş bir şasiye sahip bir kamyon istiyorsunuz. Uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde çalışması garantili bileşenleri ve sistemleri kullanarak, operasyonlarınızın başarısını desteklemek üzere şasinizi özelleştiriyoruz. Bu, güvenebileceğiniz bir iş ekipmanıdır.

Volvo FH16'nız yolda hassas bir alettir. Uzun yol taşımacılığı ve inşaat işleri için tamamen hava süspansiyonlu bir kamyon alabilirsiniz. Volvo Dinamik Direksiyon sayesinde, ulaşılması zor bir yol tutuşu ve his sağlar.

Sizin için zorlu koşullarda aşırı yük çekmeye veya dikkat gerektiren bir hızda uzun otoyol rotalarının üstesinden gelmeye hazır bir Volvo FH16 üretebiliriz. Her ikisi de aynı şasi konseptinden başlar. Volvo FH16, bol miktarda güç ve sürüş kolaylığı gerektiren hemen hemen her şey için özelleştirilebilir.

Tandem Sürüş Aks Kaldırma

Sadece ihtiyaç duyduğunuzda aks kaldırmayı kullanın. Tandem Sürüş Aks Kaldırma, boşaltma yaparken en arkadaki çekiş aksının devreden çıkarılmasına ve yükseltilmesine olanak sağlar. Tıpkı bir avara aks gibi dönüş açısını önemli ölçüde iyileştirir, lastik yıpranmasını ve yakıt tüketimini azaltır. 

Tandem Sürüş Aks Kaldırma hakkında daha fazla bilgi

Beş aks, doğrudan fabrikadan

Ağır yük taşımacılığı mı yapıyorsunuz? Beş akslı bir kamyonun doğrudan fabrikadan teslim edilmesini tercih edebilirsiniz. Kamyonunuzu daha hızlı alır ve özelleştirme maliyetlerini azaltırsınız. Ayrıca tam araç tipi onayı olan bir kamyon teslim alırsınız. Ayrıca tam Volvo garantisi ve satış sonrası desteğimizden de faydalanırsınız, böylece uzun vadede işletme maliyetleriniz azalır.

Hızlı üretim seçenekleri

Sayısız teknik özellik seçeneği sayesinde, Volvo FH16'nız her türlü üstyapı gövdesine hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabilir. Elektronik Üstyapıcı Modülünün kullanımı kolaydır ve Volvo Üstyapıcı Talimatları ihtiyaç duyulan tüm teknik çizimlere ve kablo şemalarına çevrimiçi erişim sağlar. Operasyonunuzda ince ayar yapmak için gerekli her şey.

Üstyapı işleri için hazırlandı 

UYARLAMANIZ HAZIR!

Şasi ayrıntılarını bizimle paylaşın.