Trucks

Uzun yol taşimaciliği ıçın gazla çalişan Volvo FH LNG

Volvo FH LNG, ağırlıklı olarak bölgesel ve uzun yol taşımacılığı için tasarlanmış bir kamyondur. Volvo FH'tan tanıdığınız en üst düzey uzun yol deneyimini sunar. Ancak ona kıyasla daha az CO2 ayak izi bırakır ve yakıt maliyetlerinizi azaltma imkanı sunar.

İhtiyaçlarınıza uygun performans

Gazla çalışan aktarma sistemi, Volvo FH'de kullanılan ünlü motor teknolojisine dayanmaktadır. %20'ye kadar daha az CO2 emisyonları ile aynı performansı sağlar*. Güçten taviz vermeden 420 hp veya 460 hp motorlardan birini seçebilirsiniz.

Yakıt maliyetinizi azaltın

Volvo FH LNG, dizelle çalışan Volvo FH ile aynı yakıt verimliliğini sunar. Ancak LNG genelde daha ucuz olduğundan yakıt maliyetini azaltma fırsatınız vardır.

Portföyünüze uygun

Menzil, genellikle gazla çalışan ağır araçlar için çok önemlidir. Motorlarımızın verimliliği LNG ile bir araya geldiğinde bölgesel ve uzun yol taşımacılıkları için uygun bir menzil elde edilmesini sağlar. 1000 km'ye varan menzil için kamyonu optimize etmek üzere üç farklı depo boyutu arasında seçim yapabilirsiniz.

Sağlam teknoloji

Volvo FH LNG'deki G13C motorlar, son teknoloji ürünü D13K motorlarımızı temel alır. Dizel motor seçeneğine eşit verimliliğe sahiptir. Ayrıca güvenilirlik ve performansları gibi bakım aralıkları da aynıdır.

* Bu, kullanım sırasında araçtan salınan emisyonları kapsar, bu nedenle "depodan tekerleğe" olarak adlandırılır. 

Gazla çalışan araçları tercih etmek sadece çevreyi korumamıza değil, aynı zamanda doğrudan ve dolaylı maliyetleri azaltarak da şirketimize fayda sağladı.

Gazla çalişan Volvo FH LNG güncellemelerınden haberdar olun

Volvo Trucks bayiniz gazla çalışan kamyonlar konusundaki en yeni gelişmeler ilgili sizi haberdar edecektir.