Trucks

Uzun yol taşımacılığı için gazla çalışan Volvo FH LNG

Volvo FH LNG, yoğun bölgesel ve uzun yol taşımacılığı için tasarlanmış bir kamyondur. En üstün uzun yol deneyimini sunduğunu bildiğiniz Volvo FH gibi bir sürüş ve performans sunar. Ancak ona kıyasla daha az CO2 ayak izi bırakır ve yakıt maliyetlerinizi azaltma imkanı sunar.

İhtiyaçlarınıza uygun performans

Gazla çalışan aktarma sistemi, Volvo FH'de kullanılan ünlü motor teknolojisine dayanmaktadır. %20'ye kadar daha az CO2 emisyonları ile aynı performansı sağlar*. 420 hp veya 460 hp değerinde güç seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz; böylece taviz vermenize gerek kalmaz.

Yakıt maliyetinizi azaltın

Volvo FH LNG, dizelle çalışan Volvo FH ile aynı yakıt verimliliğini sunar. Ancak LNG genelde daha ucuz olduğundan yakıt maliyetini azaltma fırsatınız vardır.

Portföyünüze uygun

Menzil, genellikle gazla çalışan ağır araçlar için çok önemlidir. Motorlarımızın verimliliği LNG ile bir araya geldiğinde bölgesel ve uzun yol taşımacılıkları için uygun bir menzil elde edilmesini sağlar. 1000 km'ye varan menzil için kamyonu optimize etmek üzere üç farklı depo boyutu arasında seçim yapabilirsiniz.

Sağlam teknoloji

Volvo FH LNG'deki G13C motorlar, son teknoloji ürünü D13K motorlarımızı temel alır. Dizele eşit motor verimliliği. Ayrıca aynı bakım aralıklarını, güvenilirliği ve performansı bekleyebilirsiniz. 

* Bu, kullanım sırasında araçtan salınan emisyonları kapsar, bu nedenle "depodan tekerleğe" olarak adlandırılır. 

Gazla çalışan araçlar kullanmak yalnızca çevreye oldukça fazla yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda doğrudan ve dolaylı masrafları azaltarak şirketimize de fayda sağlar.

Gazla çalışan Volvo FH LNG güncellemelerinden haberdar olun

Volvo Trucks bayiniz ülkenizdeki Gazla çalışan kamyonlar konusundaki en yeni gelişmeler konusunda sizi haberdar edecektir.