Volvo Trucks

Türkiye

Kârlılığınızı yönlendirir

VOLVO FH AKTARMA SİSTEMİ

Taşımanız gereken şeyler ve gitmeniz gereken yerler için doğru güç ve kontrol. Volvo FH aktarma sisteminizi görevlerinize göre uyarlama yeteneği hiç bu kadar hassas olmamıştı. Asla güç kısıtlaması yaşamazsınız ve yakıtı en verimli şekilde kullandığınızdan emin olursunuz. Deponuzdaki yakıtınızdan daha fazla verim elde ederek kazançlı çıkın. 

Motorlar

Volvo FH aktarma sistemlerinin kalbi 420 hp, 460 hp, 500 hp veya 540 hp özellikli D13 step D motor serimizdir. Ayrıca, daha iyi yakıt verimliliği için daha fazla tork sağlayan Bileşik Turbo teknolojisine sahip 460 hp ve 500 hp versiyonları da sunuyoruz. Gazla çalışan 420 hp veya 460 hp motorlar da mevcuttur. Size ve işinize en uygun olanı hangisi?

Sürüş kolaylığı

Volvo FH için seçeceğiniz motordan bağımsız olarak, geniş bir motor devri aralığında etkileyici bir tork seviyesine erişebilirsiniz. Sonuç, mükemmel sürüş kolaylığı ve düşük yakıt tüketimidir.

I-Shift

I-Shift, sürüşü daha kolay, daha güvenli ve daha rahat hale getiren bir otomatik şanzıman dizisidir. Ağır debriyaj pedalı ve ağır vites kolu yoktur. Her vites değişimi en doğru zamanda otomatik olarak gerçekleştirilir. Bir dizi yazılım paketi, I-Shift'i ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza izin verir. Volvo FH'yi, karınca vitesli I-Shift veya I-Shift Dual Clutch ile alabilirsiniz.

I-Shift hakkında daha fazla bilgi 

DAHA FAZLA ÖZELLİK Mİ ARIYORSUNUZ?

Bayiniz ihtiyaçlarınıza göre sizi doğru özelliklere yönlendirebilir.