Trucks

Evden uzaktaki eviniz

VOLVO FH KABİNDE YAŞAM

Geceleri sık sık kamyonunuzda mı kalıyorsunuz? Yoksa geniş alana sahip gerçekten konforlu bir kabin mi istiyorsunuz? Volvo FH kabin, yolda yaşam evriminde bir sonraki adımı atıyor. Burada, çevrenizdeki koşullardan bağımsız olarak rahat edersiniz. Evden uzaktaki evinize hoş geldiniz.

Volvo FH, alanı ihtiyaçlarınıza göre optimize etmenizi sağlayan beş farklı kabin boyutu seçeneği ile sunulur. Seçeneklerin tümü yukarıdan aydınlatma ile ferah bir his sunmaktadır. Kabin seçeneklerinin dördü en fazla iki kişinin rahatça uyuması için uygundur. İyi şekilde dinlenme, işinizi iyi yapmanın anahtarıdır: yalıtılmış bir kabin ve karartma perdeleri rahatsız edilmeden uyumanıza yardımcı olur. Klima sistemi, gece boyunca mükemmel bir sıcaklık sağlamak için I-Park Cool ile donatılabilir.

Bütün eşyalarınız için bol miktarda depolama alanı da var. Işıklar, ses, eğlence ve diğer işlevler ön konsoldan, arka duvar panelinden veya sesle kumanda kullanılarak kolayca kontrol edilebilir. Bu sadece başlangıç. Yolda hayatı daha da konforlu hale getiren bir dizi diğer aksesuar sunuyoruz.

Konforlu bir uyku

Hava cepli yaylı döşek veya köpüklü döşek arasında bir seçim yapın. Her halükarda, üst düzey dinlenme konforuna sahip olacaksınız. Daha da iyi bir uyku için, yatak yokuşta park edilmeyi telafi edecek şekilde ayarlanabilir.

Çift buzdolabı

Büyük soğutma kapasitesine mi ihtiyacınız var? Rica ederim. Volvo FH kabini çift buzdolaplı olarak alabilirsiniz. Biri üst arka rafta ve diğeri yatağın altında yer alır.

KAMYONUNUZ İÇİN AKSESUARLAR

SİZE ÖZEL OLSUN

YOLDA YAŞAMAYA HAZIR MISINIZ?

Bayiniz, evden uzaktaki evinizi özelleştirmenize yardımcı olacaktır.