Trucks

Eskisinden de fazla kontrol

Volvo FH Kabin İç Tasarimi

Yaptığınız işin sorumluluğu sizde. Ancak, şimdi kamyonunuzdaki her şey üzerinde hiç olmadığı kadar çok kontrol sahibisiniz. Sizin için özelleştirildi.

Volvo FH kabinine girer girmez evrim hissini alırsınız. Alıştığınızdan farklı olsa da çok tanıdıktır. Oturduğunuzda, her şey beklediğiniz yerde bulunur. Eliniz doğal olarak koltuğa düzgünce entegre edilmiş I-Shift vites koluna yerleşir.

Tüm sürücü arayüzü yenilenmiştir. İşlevlerin çoğuna direksiyon simidindeki kontroller kullanılarak erişilebildiği için, ellerinizi direksiyon simidinde ve gözlerinizi yolda tutmanıza yardım etmek için tasarlanmıştır. İşinizi doğru yapmak ve işinizi yaparken kâr sağlamaya devam etmek için ihtiyacınız olan her şeyin kontrolü sizdedir.

Gösterge tablosu tamamen dijitaldir ve çalışma ortamını tüm durumlardaki ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmek için yeni olanaklar sunar. Yeni dokuz inç yan ekran, sekiz adede kadar kamera ve uygulamalar gibi kamyon işlevlerini kontrol etmenizi sağlar.

Volvo FH kabindeki sesli kumanda sayesinde fazlasıyla yardım alırsınız.

İç yüzeyler ve malzemeler, döşeme düzeyinden bağımsız olarak yüksek kalitelidir. Üç döşeme düzeyi ve geniş bir renk yelpazesi arasından seçim yapın. Tarzınızı bulacaksınız.

Kamyonunuz ıçın aksesuarlar

Size özel olsun

Volvo FH İç Tasarım Görüntüleri

İÇ TASARIM HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNMEK İSTER MİSİNİZ?

Bayinizle konuşun.