Trucks

Uzun yol taşımacılığı evrimi

Volvo FH Kabın Dişi

İyi bildiğiniz, kendine özgü Volvo FH'de en üst düzey uzun yol taşımacılığı deneyimini yaşayın. Bu deneyimin kamyonların evriminde bir sonraki adım olduğu açıktır.

Şekli kenarlarda daha yumuşaktır. Aerodinamiği ve verimliliği iyileştirmek için ön üst ve alt kısım arasındaki boşluklar daha küçüktür.

Evrimi açıkça belirten şey, Volvo FH'ye ikonik profilini veren far tasarımıdır. Farın kendine özgü çizgileri kabinin şekline göre akar, ön köşenin etrafında ilerler ve kabinin yanlarına doğru uzanır. Hareketsiz dururken bile, bu kamyonun yüksek hızda verimlilik için üretildiği açıktır. Yeni farların üç farklı versiyonu vardır. Bu farlar, yalnızca iyi görünmekle kalmayıp aynı zamanda gelişmiş işlevlerle donatılmıştır.

Öndeki logonun daha büyük olduğunu ve girişe yaklaştığınızda giriş basamaklarında alüminyum dolguların olduğunu görebilirsiniz.

Fark yaratan detaylar.

Döşeme düzeyinizi seçin

Dört dış döşeme düzeyi ve yüzlerce renk arasından seçim yapın.

Temel döşeme

Siyah ızgara ve fırtına grisi tampon, aynalar vb. ile birlikte gelir. 

Sağlam ön kısımlı temel döşeme

Fırtına grisi ağır hizmet tipi tampon, siyah ızgara, fırtına grisi tampon aynaları vb. ile birlikte sunulur.

Gelişmiş döşeme

Kabin gövdesi renginde boyanmış ızgara, basamakta alüminyum detaylar ile birlikte sunulur. Tampon ve aynalar fırtına grisidir.

En yüksek döşeme

Kabin gövdesi renginde boyanmış ızgara, tampon, aynalar vb. ile birlikte sunulur. Basamakta alüminyum detaylar. 

650'den fazla renk arasından seçim yapın. Hepsi çevre dostu.

Ayrı bir boya atölyesini ziyaret etmek zorunda kalmadan zamandan ve paradan tasarruf edin, Volvo kabininizi istediğiniz renkte teslim alın. 650'nin üzerinde farklı renk ve renk tonu arasından seçim yapın. Ayrıca, aradığınız rengi bulamazsanız, sizin için istediğiniz herhangi bir rengi oluşturabiliriz.


Ön gösterim ister misiniz? Aşağıdaki kabin rengi uygulamasını kullanın.

Bilgisayar monitörünün renkleri tüm güzelliğiyle yansıtmakta yetersiz kalacağını unutmayın. Gerçek boya örneklerini görmek için lütfen Volvo bayinizi ziyaret edin. Tüm renklerin tüm modellerde ve pazarlarda bulunmadığını hatırlatırız. Ekranda mümkün olan en yüksek boya düzeyine sahip bir kamyon görünmektedir.

Bu renk uygulaması satış sisteminde bulunan tüm renkleri içerir. Katı renklerin pek çoğu bir şeffaf kaplama katmanıyla da sunulur. İstediğiniz rengi bulamıyorsanız, lütfen Volvo bayiniz ile irtibat kurun.

Kamyonunuz ıçın aksesuarlar

Size özel olsun

Volvo FH Dış Tasarım Görüntüleri

VOLVO FH İÇİN HAZIR MISINIZ?

Aracınız sizi bekliyor.