Trucks

Volvo FH şasi

Verimliliğiniz için özelleştirildi

Taşımacılık ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, verdiğiniz tüm görevlerin üstesinden gelmek için üretilmiş bir şasiye sahip bir kamyon istiyorsunuz. Uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde çalışması garantili bileşenleri ve sistemleri kullanarak, operasyonlarınızın başarısını desteklemek üzere şasinizi özelleştiriyoruz. Bu, güvenebileceğiniz bir iş ekipmanıdır.

Volvo FH'niz yolda hassas bir alettir. Uzun yol taşımacılığı ve inşaat işleri için tamamen hava süspansiyonlu bir kamyon alabilirsiniz. Volvo Dinamik Direksiyon sayesinde, ulaşılması zor bir yol tutuşu ve his sağlar.

Volvo FH'nizi, zorlu koşullarda aşırı yükler çekmeye hazır durumda veya yollarda kullanım için hafif bir çekici olarak üretebiliriz. Her ikisi de aynı şasi konseptinden başlar. Volvo FH genellikle yüksek hız ve uzun yol taşımacılığıyla ilişkilendirilir ancak daha da zorlu koşullar için özelleştirilebilir.

Hafiflik hakkında daha fazla gibi 

Şasi teknik özelliklerini keşfedin 

Hızlı üretim seçenekleri

Sayısız teknik özellik seçeneği sayesinde, Volvo FH'niz her türlü üstyapı gövdesine hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanabilir. Üstyapıcı Modülünün kullanımı kolaydır ve Volvo Üstyapıcı Talimatları ihtiyaç duyulan tüm teknik çizimlere ve kablo şemalarına çevrimiçi erişim sağlar. Operasyonunuzda ince ayar yapmak için gerekli her şey.

Volvo üstyapı talimatları hakkında daha fazla bilgi

Tandem Sürüş Aks Kaldırma

Sadece ihtiyaç duyduğunuzda aks kaldırmayı kullanın. Tandem Sürüş Aks Kaldırma, boşaltma yaparken en arkadaki çekiş aksının devreden çıkarılmasına ve yükseltilmesine olanak sağlar. Tıpkı bir avara aks gibi, dönüş açısını önemli ölçüde iyileştirir, lastik yıpranmasını ve yakıt tüketimini azaltır.

Tandem Sürüş Aks Kaldırma hakkında daha fazla bilgi

Beş akslı kamyonlar

Ağır yük taşımacılığı mı yapıyorsunuz? Beş akslı bir kamyonun doğrudan fabrikadan teslim edilmesini tercih edebilirsiniz. Kamyonunuzu daha hızlı alır ve özelleştirme maliyetlerini azaltırsınız. Ayrıca tam araç tipi onayı olan bir kamyon teslim alırsınız. Ayrıca tam Volvo garantisi ve satış sonrası desteğimizden de faydalanırsınız, böylece uzun vadede işletme maliyetleriniz azalır.

TAM POTANSİYELİ KEŞFEDİN

Bayiniz, Volvo FH şasinizi özelleştirmenize yardımcı olacaktır.