Trucks

Volvo FH: en üst düzey uzun yol deneyımı

Yoldaki hayatı en iyisini gerektirenlere... Volvo FH16, verimli bir şekilde çalışmanız için gereken gücü ve her şeyi daha az zahmetli hale getiren bir rahatlık düzeyi sunar. Taşımacılık alanında bir simge ve güvenilir bir araç olan FH16, şimdi her zamankinden daha iyi. Gerekirse, 325 tona kadar olan katar ağırlıklarını yönetir. 

Maksimum kazanç

Yakıtınızdan en fazla verimi alın

Göreviniz için özel güç

Volvo FH aktarma sistemleri hakkında her şey

Evrimde bir sonraki adım

Uzun yol taşımacılığında sürekli değişen kalıcı kalite.

Hızlı bilgiler

Motor güçleri: 420–540 hp
Beş farklı kabin boyutu
Dizel, biyodizel, LNG ve HVO
Çekici veya şasi kamyon
Ayrıntılı bilgi teknik özelliklerde

Verimliliğiniz için özelleştirildi

İşinize özel tasarlanmış bir şasi

Çok çeşitli hizmetler

Operasyonunuzdan daha da fazlasını elde edin

Etkileşimli ürün broşüründe Volvo FH hakkında genel bilgi edinin

Volvo FH kabin seçenekleri

Volvo FH'nin Öne Çıkan Özellikleri

İnsanlar Volvo FH hakkında neler söylüyor?

Kendi sürdüğüm iki kamyon olan ilk Volvo kamyonlarımızı seksenlerin başında satın aldık. Volvo'yu yüksek kalitesi nedeniyle seçtik ve kamyonların performansından çok memnunuz. Volvo artık geleneğimizin bir parçası.

İşinizi destekleyen hizmetler

Kamyonunuz için aksesuarlar

Size özel olsun

Volvo FH SSS

Uzun yol taşımacılığında çalışan müşterilerimizin çoğu Volvo FH'yi tercih etmektedir, ancak bu ürün kereste ve inşaat taşımacılığı alanlarında da popülerdir. Volvo FH, güçlü bir aktarma sistemine ve geniş ve konforlu bir kabine ihtiyaç duyduğunuz zorlu görevler için mükemmel bir seçimdir.

İsterseniz, Volvo FH'nizi sağlam bir tandem tahrikli bogi montajıyla alabilirsiniz. Özellikle Tandem Sürüş Aks Kaldırma ile yük kapasitesi, çekiş gücü ve yakıt verimliliğinin mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Zor şartlarda sizi uzaklara götürür. Bununla birlikte, gerçekten tahrikli bir ön aksa ihtiyacınız varsa Volvo FMX'i daha yakından incelemenizi öneririz.

Bu, boyunuzun uzunluğuna bağlıdır. Globetrotter yataklı kabinimizin maksimum ayakta durma yüksekliği 205 cm'dir ancak alana öncelik veriyorsanız, Globetrotter XL veya Globetrotter XXL yataklı kabini tercih etmelisiniz. Bu kabinlerin maksimum ayakta durma yüksekliği 220 cm'dir. İkincisi daha geniş bir yatağa sahiptir ve en geniş boyuttaki seçeneğimizdir.

Konforlu. Dış hava sıcaklığından bağımsız olarak bol miktarda alana, konforlu bir yatağa ve hoş bir kabin havasına sahip olacaksınız. Çok miktarda güç tüketen ekipman kullansanız bile, akünün durumu hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Volvo FH'nizi çift akülü olarak ve yaşamsal işlevler ve motor için ayrı devrelerle birlikte alabilirsiniz.

Evet, bunu yapabilirsiniz! Tüm D13 motorlarımız HVO ile ve bazıları biyodizelle çalışabilir. Bunun ötesinde, sıvılaştırılmış doğal gazla veya biyogazla (LNG) çalışabilen ve çevre üzerindeki etkileri önemli ölçüde azaltan iki motor sunuyoruz.

VOLVO FH'Yİ BAYİNİZDE TANIYIN

Sorularınız mı var? Gelecekteki kamyonunuz hakkında biriyle konuşmak ister misiniz? Yoksa yeni Volvo FH'ye geçmeye hazır olduğunuzu biliyor musunuz?