Trucks

Kârlılığınızı yönlendirir

VOLVO FH AKTARMA SİSTEMİ

Taşımanız gereken şeyler ve gitmeniz gereken yerler için doğru güç ve kontrol. Volvo FH aktarma sisteminizi görevlerinize göre uyarlama yeteneği hiç bu kadar hassas olmamıştı. Asla güç kısıtlaması yaşamaz, yakıtı ve enerjiyi en verimli şekilde kullandığınızdan emin olursunuz. Koyduğunuzdan çok daha fazlasını alın. Bu kârlılıktır.

Motorlar

Volvo FH aktarma sistemlerinin kalbi 420 hp, 460 hp, 500 hp veya 540 hp özellikli D13 step E motor serimizdir. Ayrıca, iyileştirilmiş yakıt tasarrufu için daha fazla tork sağlayan Bileşik Turbo teknolojisine sahip 420 hp, 460 hp ve 500 hp modellerini de sunuyoruz. Ayrıca, gazla çalışan 420 hp veya 460 hp motorlar da mevcuttur. Son olarak 450 kW veya 666 hp saf elektrik gücüne sahip Volvo FH Electric bulunuyor. Size ve işinize en uygun olanı hangisi?

Sürüş kolaylığı

Volvo FH için seçeceğiniz aktarma sisteminden bağımsız olarak, herhangi bir hızda etkileyici bir tork seviyesine erişebilirsiniz. Sonuç; mükemmel sürüş kolaylığı, yüksek yakıt tasarrufu ve enerji verimliliği ve daha küçük bir ayak izidir.

I-Shift

I-Shift, sürüşü daha kolay, daha güvenli ve daha rahat hale getiren bir otomatik şanzıman dizisidir. Ağır debriyaj pedalı ve ağır vites kolu yoktur. Her vites değişimi en doğru zamanda otomatik olarak gerçekleştirilir. Bir dizi yazılım paketi, I-Shift'i ihtiyaçlarınıza göre uyarlamanıza izin verir. I-Shift için, ileri ve geri vites arasında geçiş yaparken tek pedallı sürüşü etkinleştiren Yön Değiştirme gibi özellikler mevcuttur. Volvo FH'yi, karınca vitesli I-Shift veya I-Shift Dual Clutch ile alabilirsiniz.

I-Shift hakkında daha fazla bilgi 

DAHA FAZLA ÖZELLİK Mİ ARIYORSUNUZ?

Bayiniz ihtiyaçlarınıza göre sizi doğru özelliklere yönlendirebilir.