Trucks

Yük kapasitenizi en üst düzeye çıkarın

VOLVO TRUCKS HAFİF ARAÇLAR

Yük kapasitesinin her kilogramı önemli mi? Rotalarınızda engebeli arazilerden uzak mı duruyorsunuz? Eğer öyleyse, Volvo FM veya Volvo FH'nizi, yük kapasitenizi artırmanıza ve verimliliğinizi güçlendirmenize olanak tanıyan hafif teknik özelliklerle alabilirsiniz. Ama yine de dayanıklı ve rahat bir taşıma çözümü elde edersiniz. Bayiniz sizi daha hafif bir kamyonla ilgili olarak bilgilendirir.

Ne kadar hafifleyebilirsiniz?

Hafif çözümlerimizi birleştirerek, 6000 kilo ağırlığında bir Volvo FM 4×2 çekici veya 6600 ağırlığında bir Volvo FH 4×2 çekici alabilirsiniz. Bu da, yasal ağırlık kısıtlamaları dahilinde daha fazla yük kapasitesi anlamına gelir.

Sizi hafifleten çözümler

Ağırlıktaki her azalma, yük kapasitenizi artırmanıza yardımcı olur. Tek yapraklı ön süspansiyon montajı 65 kilo ve ağırlık optimizasyonlu tasarıma sahip arka aks 90 kilo daha az ağırlık anlamına gelir. Ağırlık optimizasyonlu şasi iskeleti traversleri, 7,1 tonluk bir ön aks, hafif disk frenler ve alüminyum braketler ve hava depoları boş ağırlığı daha da azaltır.

6×2 yük kapasitesi

Yük kapasitesine ağırlaşmadan mı sahip olmak istiyorsunuz? Hafif 6×2 itici montajına daha yakından bakın. İtici aks gerekmediğinde yakıttan tasarruf etmek için kaldırılabilir ve tüm montaj geleneksel bir 6×2 montajdan, 490 kiloya kadar daha hafiftir.

Bu kamyonlarda kullanılabilir

Biraz kilo vermek ister misiniz?

Hafif kamyonlarımız ile ilgili olarak bayinizle konuşun.