Trucks

Yerlerinize. hazır. başla. Elektrikli.

ELEKTROMOBİLİTE. DAHA KOLAY.

Elektromobiliteye geçiş büyük bir adım gibi gelebilir. Doğru kamyonu oluşturmaktan şarj, menzil ve teslimatları güvence altına almakla ilgili endişelerinizi gidermeye kadar her şeyi olabildiğince sorunsuz hale getirmek için buradayız. Şehir içinde veya şehirler arası teslimatlarda, sıfır egzoz emisyonlu bir elektrikli ulaşım çözümü sağlayabiliriz. Ana iletişim noktanız olacağız. Geçişinizi başarılı kılmaya kararlı sağlam bir iş ortağı.

  • Elektromobilite alanında yıllara dayanan gerçek deneyim
  • Tek bir iletişim noktası tüm elektromobilite gereksinimlerinizi karşılamak için yeterlidir.
  • Volvo finansmanı ile esnek ve güvenilir kamyonlar 
  • Koşullarınıza uyan en iyi şarj kurulumu için rehberlik
  • Rota planlaması ve uzun işletim süresi taahhüdü
  • Dijital filo yönetimi ve çevre raporları

Tüm ürün serisi. Her şey hazır. Elektrikli.

Elektriğe geçiş yaptık

 

Volvo ile öğrenme deneyimi, güçlenirken değerli olacak.

Sadece dört adımda elektriğe geçin

Elektromobiliteye geçiş, beraber sürdürdüğümüzde basit bir süreç olabilir. Geçtiğimiz birkaç yılda, çok çeşitli şirketlere taşımacılık çözümlerinde yardımcı olduk.

1. Neden elektriğe geçmelisiniz? Sebeplerinizi belirleyin.

Elektrikli taşımacılığa geçmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Rakiplerinizin bir adım önüne geçmek veya kendi müşterilerinizin sürdürülebilirlik taleplerini karşılamak istiyor olabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı operasyonunuza, hedeflerinize ve isteklerinize göre belirlemenize yardımcı olacağız.

2. Bize ne istediğinizi söyleyin

Operasyonel gerekliliklerinizi belirlemenize yardımcı olur ve enerji tüketimi, yük kapasitesi, çalışma saatleri ve olası şarj istasyonları gibi değişkenleri ayrıntılı olarak açıklarız. Ardından, bunları taşımacılık çözümlerine dönüştürmenize yardımcı oluruz.

3. Birlikte bir çözüm belirler …

İşinizi yürütme şeklinize bağlı olarak, tüm araçlardan, şarj planları ve ekipmanlara ve menzilinizi en üst düzeye çıkaracak ve teslimatlarınızı güvence altına alacak hizmetlere kadar her şeye uygun bir çözüm sunarız. 

4. … ve ardından teslim ederiz!

Kamyonlarınızı üstyapı ile birlikte tam olarak belirler, tasarlar ve teslim ederiz. Ayrıca, şarj planları ve ekipmanı konusunda da yardımcı oluruz. Birlikte, üzerinde anlaştığımız destek çerçevesini oluşturur ve ardından harekete geçeriz.

Volvo Trucks bayinizle iletişime geçin

Elektromobilite SSS

Elektrikli araç destek hizmetlerimiz