Trucks

Volvo Servis Sözleşmeleri

Çalışma sürenizi güvence altına alın

Kamyonunuzu, çalışma sürenizi ve işinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız? Volvo Servis Sözleşmesi ile hepsini gerçekleştirin. Sektör lideri bağlantı teknolojisini ve yapay zekayı kullanarak kamyonunuzun önemli bileşenlerini 7/24 gerçek zamanlı olarak izliyoruz. Bu izleme sayesinde, servis ziyaretlerinizi kamyonunuzun gerçek kullanımına göre planlamak ve hatta planlanmamış duraklamaları tahmin etmek ve önlemek gibi üretkenliği artırmada fırsatlar dünyasının kapılarını sizlere açıyoruz.

Destek seviyenizi seçin

Gerçek Zamanlı İzleme
Altın
Maksimum çalışma süresi – tüm onarımlar ve önleyici bakım
  İşletim Süresi Servisleri (opsiyonel)
  Online Servis Planlaması
  Bakım ve Kontroller
  Aktarma Sistemi Onarımları
  Aktarma Dışı Onarımlar
  Aşınma ve Yıpranma Bileşenleri
  Gerçek Zamanlı İzleme
Daha fazla bilgi
Daha fazla bilgi
Mavi
Önleyici bakım ve kamyonunuzun gerçek kullanımına göre bir servis planı
  İşletim Süresi Servisleri (opsiyonel)
  Online Servis Planlaması
  Bakım ve Kontroller
Daha fazla bilgi
Daha fazla bilgi

Gerçek Zamanlı İzleme Nedir?

Bugün, her Volvo kamyon endüstrinin en gelişmiş telematik ve diyagnostik sistemlerinden biriyle donatılmıştır. En yeni bağlantı teknolojisiyle birleşen bu sistem, Volvo Trucks'ın kritik bileşen verilerini gerçek zamanlı olarak uzaktan izlemesini ve analiz etmesini ve bir arızanın ne zaman gerçekleşeceğini tahmin etmesini sağlar. Veriler, işlenmek ve analiz edilmek üzere bir Volvo Trucks Uluslararası İşletim Süresi Merkezine iletilir. Bir uyarı alındığında, bu uyarı bir arıza meydana gelmeden önce önleyici tedbirler alınması için yetkili bayiye veya ulusal bir işletim süresi merkezi aracılığıyla iletilir. Şu anda, Gerçek Zamanlı İzleme çoğu Avrupa pazarında Volvo Altın Sözleşme kapsamında sunulmaktadır.

Gerçek Zamanlı İzleme ve işletim süresi hizmetlerinin kamyonunuzu yolda nasıl tuttuğunu görün

Volvo teknisyenlerine güvenin

Kamyonunuzu en iyi durumda tutmak için onaylı Volvo teknisyenlerimize güvenin. Servis ziyaretinizi mümkün olduğunca verimli hale getirmemizi sağlayacak bilgi birikimine, eksiksiz Volvo araçları yelpazesine ve gerekli tüm teşhis ve veritabanı sistemine sahibiz. Ayrıca, her zaman Orijinal Volvo Yedek Parçalarını kullanıyoruz.

Kamyonunuzu en iyi şekilde bakmanın karşılığını alırsınız.

Kamyonunuzu en iyi durumda tutmanın karşılığını birçok yönden alırsınız. Önceden planlanan ve fiyatlandırılan servis, planlanmamış duraklama riskini azaltarak size daha fazla operasyon kontrolü sunar ve yönetimde zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Bakımı iyi yapılmış bir kamyon, yakıt açısından verimli olmasının yanı sıra daha güvenilirdir ve daha yüksek ikinci el değeri sağlar. Bunların tümü toplam sahip olma maliyetini düşürür ve omuzlarınızdaki yükü azaltır; böylece işletmenize odaklanabilirsiniz.

Size en uygun sözleşme hangisi?

Aradığınız cevaplar yerel Volvo Trucks bayinizde. Servis planınızı oluşturmak için bayinizi ziyaret edin veya arayın.