Bisiklet sürücülerine trafikte bir kamyonla karşılaştıklarında
ne yapacaklarını gösteren kullanımı kolay bir aktivite.

Trafik kazalarının çoğu insan faktöründen kaynaklanmaktadır.

Hayat kurtaran bir fark

En başından itibaren güvenlik konusu Volvo Trucks'ın önceliği olmuştur. Yaptığımız araştırma ve analizler sonucunda birçok trafik kazasının insan faktöründen kaynaklandığı netleşmiştir. Bu nedenle ürünlerimiz için birçok yenilikçi güvenlik özelliği geliştirmenin yanı sıra daha fazlasını da yapmak istiyoruz.

Amacımız trafikte görülme konusunda farkındalık yaratmaktır.

See and be seen

Amacımız trafikte görülme konusunda insanlarda farkındalık yaratmaktır. Kampanya, bisiklet sürücülerinin ve yolu kullanan diğer kişilerin dahil olduğu durumlara ilgi çekerek bir kamyonla karşılaşıldığında nasıl davranılması gerektiğini gösterir.

Eğitim kiti ücretsizdir ve herkes kullanabilir. Örneğin öğretmenler alıştırmaları öğrencilerine yaptırabilir ve yöneticiler bunu bir iş aktivitesi olarak kullanabilir.

Dış mekan alıştırmasının nasıl yapılacağıyla ilgili bir kılavuz vardır

Eğitim kiti

İlham verici "See and be seen" kiti Eğitmen Kılavuzu, PowerPoint sunumu ve bir kamyon içeren dış mekan alıştırmasının güvenli bir şekilde nasıl gerçekleştirileceğiyle ilgili bir kılavuz içerir.

Aktiviteler bittiğinde genellikle trafik güvenliği konusunu daha da desteklemek için uyarı yeleği gibi eşantiyonlar dağıtılması takdir edilen bir davranıştır.

Eğitim kitini indirin

Eğitim kiti(ZIP, 870 MB)