Hayatınız bizim için önemli

Kamyonların karıştığı tüm ölümlü kazaların yarıya yakını, emniyet kemerinin kullanılmasıyla önlenebilir. Bu sebeple, her sürücünün emniyet kemerinin ne kadar önemli bir buluş olduğunu anlaması çok önemlidir. Çünkü hayat kurtarmak bizim için her şeyden önemlidir.

Volvo Trucks - Güvenlik

Gece moduyla sürücüler, ön panoda bulunan gerekli olmayan tüm ışıkları bir düğmeye basarak anında kapatabilir. Bu sayede, sürücünün görüş alanında daha az göz alıcı ışık olur, ön camda ve yan aynalarda dikkat dağıtan yansımalar azaltılabilir. Bu mod, en çok gece sürüş yapan uzun yol sürücüleri için ve zorlu hava koşullarında, karmaşık ortamlarda geri giderken veya manevra yaparken (ör. treyler takarken veya çıkartırken) kullanılabilir.

KAZALARIN ÖNLENMESİ

Aktif güvenlik sistemleri ile ilgili çalışmalarımız, trafik kazalarının yaklaşık %90'ına sebep olan hataları önlemek için tasarlanmaktadır. Bu nedenle sürücülerimizin daha iyi bir görüş elde etmesine yardımcı olmaya, konfor alanlarını ve konsantrasyonlarını korumaya çalışıyoruz. Ayrıca, kamyonlarımızı güvenliği bir üst seviyeye taşıyan teknolojilerle donatıyoruz.

Yaralanmaların azaltılması

Maalesef trafik kazaları hayatın bir gerçeği olmuştur. Bu sebeple pasif güvenlik sistemleri ile ilgili çalışmalarımız bir kaza yaşandığında yaralanma riskini en aza indirmeye odaklanmaktadır. Sürücüler, yolcular ve diğer yol kullanıcıları için mümkün olan en fazla korumayı sağlayacak kamyonlar üretmek için hiç durmadan çalışmak bizim için önemlidir.

Görün ve Gürüldüğünüzden emin olun.

Görün ve Gürüldüğünüzden emin olun

See and be seen

Daha fazla bilgi edinin
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili Servis Bul