Hayatınız bizim için önemli

Kamyonların karıştığı tüm ölümlü kazaların neredeyse yarısı, emniyet kemerinin kullanılmasıyla önlenebilir. Bu sebeple, her sürücünün emniyet kemerinin ne kadar önemli bir buluş olduğunu anlaması çok önemlidir. Çünkü hayat kurtarmak bizim için her şeyden önemlidir.

Volvo Trucks - Güvenlik

Gece moduyla sürücüler, ön panoda bulunan gerekli olmayan tüm ışıkları bir düğmeye basarak anında kapatabilir. Bu sayede, sürücünün görüş alanında daha az göz alıcı ışık olur, ön camda ve yan aynalarda dikkat dağıtan yansımalar azaltılabilir. Bu mod, en çok gece sürüş yapan uzun yol sürücüleri için ve zorlu hava koşullarında, karmaşık ortamlarda geri giderken veya manevra yaparken (ör. treyler takarken veya çıkartırken) kullanılabilir.

KAZALARIN ÖNLENMESİ

Aktif güvenlik ile ilgil çalışmalarımız, trafik kazalarının yaklaşık %90'ına sebep olan hataları önlemek için tasarlanmaktadır. Bu nedenle sürücülerimizin daha iyi bir görüş elde etmesine yardımcı olmaya, konfor alanlarını ve konsantrasyonlarını korumaya çalışıyoruz. Ayrıca, kamyonlarımızı güvenliği bir üst seviyeye taşıyan sistemler ve teknolojilerle donatıyoruz.

Yaralanmaların azaltılması

Maalesef kazalar hayatın bir gerçeği, bu sebeple pasif güvenlik ile ilgili çalışmalarımız bir kaza yaşandığında yaralanma riskini en aza indirmeye odaklanmaktadır. Sürücüler, yolcular ve diğer yol kullanıcıları için mümkün olan en fazla korumayı sağlayacak kamyonlar üretmek için hiç durmadan çalışıyoruz. 

Görün ve Gürüldüğünüzden emin olun.

Görün ve Gürüldüğünüzden emin olun

See and be seen

Daha fazla bilgi edinin
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul