Her bir parça, titizlikle test ediliyor, ölçülüyor ve üretiliyor

Kaliteli ürün

Her bir parça ve bileşeni, bazılarının aşırı bulabileceği bir hassasiyetle tasarlıyor, test ediyor, ölçüyor ve üretiyoruz. Her zaman işimizi tutku ve hassasiyetle ele alıyoruz. Sürecin başından sonuna kadar kalite yönetim programlarımızı uygulamaya koyuyoruz. Böylelikle bir Volvo Trucks'ın direksiyonuna geçtiğinizde elde ettiğiniz verimlilik, işletim süresi, güvenlik ve konfor deneyiminden emin oluyoruz.

Kaliteli Servis

Kaliteli Servis

Servis hizmetleri söz konusu olduğunda, Volvo kalitesi yakıt verimliliğinden, güvenliğe, sürücü üretkenliğinden, emniyetine kadar hemen her alanda kendini göstermektedir. Bayilerimizden aldığınız destek, nerede olursanız olun yardımınıza koşan teknisyenlerimizin yetenek ve uzmanlığı, ayrıca global destek ağımızın büyüklüğü ve verimliliği herşey sizler için düşünülmüş ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. Çünkü biliyoruz ki, ihtiyacınız olan yardıma ve yedek parçaya kolay erişim, kamyonunuzu çalışır halde tutmanıza ve kârlılığınızı artırmanıza yardımcı olur.

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili Servis Bul