Kalite: güvenebileceğiniz ürün ve servisler

Kalite

Kaliteye olan bağlılığımız sayesinde size güvenebileceğiniz ürünler ve hizmetler sunuyoruz. Böylece, daha yüksek işletim süresi ile daha yüksek kârlılığı elde etmenizi sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi edinin
Güvenlik

Güvenlik

Volvo Trucks ilk kurulduğu günden beri kazaları önleme ve yaralanmaları azaltma yönünde kararlı bir yaklaşım sergilemektedir. Güvenlik alanında 90 yıla yakın bir süredir yeniliklere imza atıyoruz.

Daha fazla bilgi edinin
Çevreye saygı

Çevreye saygı

Taşımacılık sektörünü daha sürdürülebilir bir hale getirmek için hiç durmadan çalışıyoruz.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo Group

Volvo Group

1927 yılında ağır ticari taşıt ve dizel motor üretimine İsveç'te başladık. Bugün bizi 190'dan fazla pazarda veya evinizden işinize gidip gelirken hemen yanıbaşınızda görebilirsiniz.

Kariyer

Volvo Kariyer

Her Volvo yeniliğinin arkasında bir Volvo çalışanı bulunmaktadır. Bu nedenle, çalışanlarımızı iş ortaklarımız olarak görüyor ve çalışmayı sevdikleri bir iş ortamı yaratmak için çalışıyoruz.

Sizi Dinliyoruz

Sizi Dinliyoruz

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, lütfen bize iletişim bilgilerinizi içeren kısa bir mesaj gönderin. Size destek vermekten mutluluk duyarız

Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul