Trucks

Yeniden üretilmiş parçalarla Volvo'nuzu bir Volvo olarak koruyun

Volvo Reman

Orijinal Volvo Yedek Parçalarının sağladığı tüm güveni daha düşük bir fiyata ve çevre üzerinde daha az etki bırakarak elde edin.

Güvenilir. Dayanıklı. Uygun fiyatlı.

Yalnızca bizden beklediğiniz yüksek kalite standardını karşılıyorsa Volvo'dur. Her detayında. Volvo Reman'dan daha azını beklemeyin. Bunlar, sıfırlanarak yeniden orijinal haline geri getirilen ve cazip fiyatlarla sunulan Orijinal Volvo Yedek Parçalarıdır. Hatta yeniden üretilen bir parçanın kalite standartları, yepyeni bir parçayla tamamen aynıdır. Ayrıca aynı garantiyle desteklenir.

Özellikler ve faydalar

  • Yeni parçalardan daha uygun maliyetli
  • Daima en son teknik özelliklere uygun
  • Orijinal Volvo Parçalarıyla aynı garanti koşulları
  • Onarıma kıyasla serviste daha az zaman gerekir
  • Yeni bir parça ile aynı yüksek kalite ve performans
  • Çevre üzerinde daha az etki

İade edilen parçaların Volvo Reman parçaları haline gelmesini izleyin

Yeniden üretim süreci boyunca iade edilen parçalara Volvo Reman parçaları olarak nasıl yeni bir hayat verildiğini görün. 

Çevre için doğru seçim

Yeni parça üretimiyle karşılaştırıldığında, aşınmış parçaların yeniden üretilmesi ile %85'e kadar daha az malzeme ve %80'e kadar daha az enerji kullanılır. Bu, Volvo Reman'ı seçtiğinizde, yalnızca kamyonunuz için değil aynı zamanda çevre için de doğru seçimi yaptığınız anlamına gelir.

İhtiyacınız olan parçalar

Volvo Reman parçaları ürün portföyümüz pazardaki en kapsamlı ürün portföylerinden biridir. Cazip fiyatlarla sunulan ve güvenebileceğiniz standartlara göre üretilen enjektörlerden kontrol ünitelerine, debriyaj setlerinden motorlara, şanzımanlardan turboşarjlara ve dizel parçacık filtrelerine (DPF) kadar her şeyi bulabilirsiniz.

Test edildi. Ve yeniden test edildi.

Kalite güvencesi, aşınmış bir parçanın bize iade edildiği anda başlar. İlk önce, tüm bileşenleri söker, temizler ve iyice inceleriz. Yataklar, contalar, fırçalar vb. yepyeni Orijinal Volvo Yedek Parçaları ile değiştirilir. Bileşenler, teknik gereklilikleri karşılamak için işlenir ve mevcut en son teknik özelliklere yükseltilir. Ardından, tüm Volvo Reman parçaları fabrikadan çıkmadan önce tekrar test ederiz. Son olarak, parçalar Volvo teknisyenleri tarafından Volvo atölyelerinde takılır.

Bayinizle irtibat kurun

Yerel Volvo Trucks bayiniz, doğru parçayı bulmaktan kamyonunuzun tamirinize veya servisine kadar size yardımcı olmaya hazır. Bizi arayın ya da daha iyisi bizi ziyaret edin.