Trucks

VERİ YÖNETİMİ SÖZLEŞMESİ

Bu bölüm, Veri Yönetimi Sözleşmenize ("DMA" veya "Sözleşme") ilişkin bilgileri ve bağlantıları içerir.

Veri Yönetimi Sözleşmesi araç verilerinin kullanımına ilişkin sözleşmedir ve bağlantılı hizmetlerin sağlanabilmesi için müşteri tarafından kabul edilmesi gerekir.

Volvo Connect aracılığıyla kaydolan müşteriler için, bir kullanıcının kullanım koşulları DMA'nın imzalanmasıyla bağlantılı olacaktır.

Bir müşteri olarak DMA'yı iptal etmek isterseniz veya DMA ile ilgili sorularınız varsa lütfen herhangi bir yetkili Volvo Bayisindeki satış organizasyonu ile iletişime geçin.

Hizmetleri ve DMA Sözleşmesini iptal etmek mi istiyorsunuz?
 

Veri Yönetimi Sözleşmesini ve hizmetleri iptal etmek isterseniz lütfen aşağıdaki formu doldurun, imzalayın ve taranmış bir kopyasını bayinize gönderin.

Bunu yapmadan önce lütfen herhangi bir yetkili Volvo Bayisindeki satış organizasyonu ile iletişime geçin.

Araç satışı - mülkiyet değişikliği
 

Araçlarınızı devretmeniz (satmanız veya başka bir şekilde sahibini değiştirmeniz) durumunda, yeni araç sahibine Volvo Truck Corporation ile Veri Yönetimi Sözleşmesi imzalamaları gerektiğini bildirmek üzere desteğinize ihtiyacımız var. Aracın yeni sahibi bu sözleşmeyi imzaladığını onaylamadıysa lütfen aşağıdaki formu doldurun, imzalayın ve taranmış bir kopyasını şu adrese gönderin: connected.services@volvo.com

Sormak istediğiniz bir soru mu var?

Cevabı Volvo Trucks bayinizde. Bayinizi ziyaret edin, arayın veya size gelmelerini isteyin.