Servislerimiz ile bir adım önde olun

Sürücü odaklı planlama

Sürücü odaklı planlama

Ücretsiz Volvo servis planı sayesinde, sahada olmanız gereken zamanlarda serviste olmazsınız; koruyucu bakım önceden planlanır ve operasyonunuza en uygun şekilde özelleştirilebilir. Ayrıca, servislerimizi ziyaret ettiğinizde sadece orijinal Volvo yedek parçalarını kullanan işinin ehli Volvo onaylı teknisyenlerden hizmet alırsınız.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo Mavi Sözleşme

Volvo Mavi Sözleşme

Volvo Mavi Sözleşmemiz Volvo FMX'inizi en iyi durumda tutar. Koruyucu bakım işlemleri yapılır ve maliyetler önceden belirlenir; böylece önceden daha iyi bilgiye sahip olur ve işlerinizde operasyonel kontrol imkanı elde edersiniz. Ayrıca, işletim sürenizi artırır, toplam sahip olma maliyetinizi azaltır ve bakımları düzgün şekilde yapılmış bir kamyonunuz olmasını sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi edinin
VAS

Düğmeye basın yeter

Issız bir yerde, öngöremediğiniz bir biçimde durmak zorunda mı kaldınız? VAS On-Call düğmesine bastığınızda dilinizi konuşan bir operatöre bağlanabilirsiniz (kamyon dijital takograftaki karttan uyruğunuzu kontrol eder). Operatör tam konumunuzu ve şasi kimlik numaranızı görebilir ve diyagnostik arıza kodlarını ilgili teknisyene aktarabilir.
Sıkı durun, yardım ekibi yola çıktı bile!

Daha fazla bilgi edinin
Araç Durumu

Dynafleet ile kontrol sizde

Dynafleet Araç Durumu ile işletim sürelerinizin kontrolünü elinize alabilirsiniz. Siz ofisteyken araçlarınızdaki gösterge tablosunda bulunan uyarı ve sinyallerin durumunu size bildirebilir. Sistem, araç ve filo düzeyinde bilgi alabilmenizi sağlayarak, kısa ve uzun dönem bakımlarınızı planlamanıza ve yönetmenize yardımcı olur.

I-Shift: güvenli, zamandan tasarruf sağlayan şanzıman

Zamandan tasarruf sağlayan şanzıman

I-Shift size üstün sürüş kolaylığı sunmaktadır. Şanzıman tarafından yönetilen vites değişimleri yürüyen aksam üzerinde daha az gerilime neden olduğundan, debriyajın ömrü uzamaktadır. Yağ boşaltma aralığı 450.000 km'ye çıkarılmıştır. Ayrıca, yönlendirmeli diyagnostikte iyileştirmeler yapılmıştır. Volvo FMX'iniz için I-Shift'i seçtiğinizde serviste daha az zaman harcayarak daha uzun süre işinizin başında olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX Sağlam Şasi

Koruma Altındasınız

Çalışma sahasında veya engebeli arazideyken, kamyonunuzun bel altı bölgesinin zarar görmesi riskiyle karşı karşıya olabilirsiniz. GRAS-G2 havalı arka süspansiyon, Volvo FMX'e 300 mm yerden yükseklik sağlamıştır. Frenler de dahil olmak üzere tüm önemli parçaları arka aksın yukarısına yerleştirilmiş ve 3 mm kalınlığında bir koruma plakasıyla motor koruma altına alınmıştır. Bu nedenle, çok şiddetli bir darbe olmadıkça servise gitmeniz gerekmemektedir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Durdurulamaz ön tampon

Durdurulamaz ön tampon

Volvo FMX'in ön tarafı işletim süresi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Polipropilen kaplamalı çelik tampon darbe ve çarpışmalardan sonra bile şeklini korumaktadır. Ayrıca, açıkta bırakılan bağlantı elemanları sayesinde tamponları ve panelleri kendiniz değiştirerek serviste harcayacağınız zamandan tasarruf edebilirsiniz.
Bir yere saplanıp kalırsanız dökme demir çeki demirini serbest bırakabilir ve başka bir aracın sizi saplandığınız yerden kısa sürede çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Farlar daha yüksek bir noktaya yerleştirildiğinde kolay kolay kırılmaz. Ayrıca, birbiriyle değiştirilerek kullanılabilen asfalt ve arazi tipi far muhafazalarına da sahiptir.

Daha fazla bilgi edinin
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul