Volvo FMX - Volvo Dinamik Direksiyon Sistemi

Volvo Dinamik Direksiyon Sistemi

İnşaat sahalarında manevra yapmak oldukça zordur. Zemin engebeli ve alan dar olduğunda bu zorlukların çilesini boynunuz, sırtınız ve omuzlarınız çekebilir. Volvo Dinamik Direksiyon Sistemi sayesinde direksiyonu zorlanmadan kontrol edebilir, hatta tek parmağınızla bile çevirebilirsiniz, böylece vücut yorgunluğunuz %85'e varan oranda azalma gösterebilir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - I-Shift

Dünyanın en akıllı şanzımanı

Son derece zorlu koşullarda sürüş yapıyorsanız, güçlendirilmiş I-Shift'ten memnun kalabilirsiniz. Engebeli arazilerin neden olduğu zorlukları ortadan kaldırır, zemine, çamura saplanmadan kolayca manevra yapmanızı ve %5'e kadar yakıt tasarrufu elde etmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Dynafleet

Dynafleet

Bilgi güçtür. Her kâr sağlayan işletmenin temelini oluşturur. Filo yönetim sistemimiz olan, Dynafleet uzun yol taşımacılığı faaliyetlerinizde bilginin temelini oluşturur. Faaliyetlerinizi her açıdan yönetebilmek için ayrıntılı filo yönetim özellikleri ve temel bilgiler sağlar.

 

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Eğitim Hizmetleri

Sürücü Eğitimleri

İnşaat alanlarında kamyon kullanmak uzmanlık gerektirir ve doğrusu yapılırsa büyük farklar yaratabilir. Volvo Trucks sürücü eğitimi programı kapsamında sunulan "İnşaatta Çalışmak" eğitim programımız, arazide sürüş tekniğinizi bir üst düzeye çıkarmaktadır. Ayrıca, kamyonunuzun arazide sürüş özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmanıza ve performansını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Sahadaki üretkenliğinizi mümkün olduğunca artırır.

Volvo FMX - Akıllı Şasi

Akıllı Şasi

Bir şasi üretkenliğinizi artırabilir mi?
Volvo FMX'in şasisi ise, Evet! GRAS-G2 havalı arka süspansiyon, 300 mm'lik benzeri görülmemiş bir yerden yükseklik mesafesi sunar ve yeniden tasarlanan bel altı bölgesi o kadar korunaklıdır ki sizi ancak iri kaya parçaları yavaşlatabilir. Daha iyi çekiş ve daha az titreşim daha hızlı ve daha konforlu bir sürüş sağlar; böylece üretkenlik 10 km/s artırılmış ortalama hıza kadar yükseltilebilir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Beş Aks

Ekstra yük

Üretkenliği artırmak için en etkili yöntemlerden biri yük kapasitesini artırmaktır. Bu nedenle ön süspansiyonu 18 tondan 20 tona çıkardık. Ayrıca, en ağır yükleri taşımanız gerekirse, doğrudan fabrikamızdan beş akslı konfigürasyonları alarak zamandan ve üstyapı masraflarından tasarruf edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Yedek Parçalar

Üretkenliği artıran yedek parçalar

Dünya çapındaki 120 pazarda bulunan bayi ve servislerden oluşan servis ağımız sayesinde, arıza durumunda tekrar yola koyulmanızı sağlayacak yedek parça ve servislere kolayca ulaşabilirsiniz. Gelişmiş lojistik sistemlerimiz sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz yedek parçayı bulup Volvo'nun hızlı teslimat süreciyle size istediğiniz zamanda, istediğiniz yerde teslim edebiliriz.

Daha fazla bilgi edinin
Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks yetkili servislerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın yetkili servisimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Yetkili servis bul