Volvo FMX - Volvo Dinamik Direksiyon

Volvo Dinamik Direksiyon

İnşaat sahalarında manevra yapmak oldukça zordur. Zemin engebeli ve alan dar olduğunda bu zorlukların çilesini boynunuz, sırtınız ve omuzlarınız çekebilir. Volvo Dinamik Direksiyon sayesinde direksiyonu zorlanmadan kontrol edebilir, hatta tek parmağınızla bile çevirebilirsiniz, böylece vücut yorgunluğunuz %85'e varan oranda azalma gösterebilir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - I-Shift

Dünyanın en akıllı şanzımanı

Basit, güvenilir ve üst düzey verimli I-Shift en beğenilen şanzıman sistemimizdir. Engebeli arazilerin neden olduğu zorlukları ortadan kaldırır, zemine, çamura saplanıp kalmadan kolayca manevra yapmanızı ve %5'e kadar yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Ayrıca I-Shift ağır hizmet uygulamalarının gereklerini yerine getirecek şekilde güçlendirilmiş ve geliştirilmiştir. Aynı zamanda tahrikli ön akslı kamyonlar da dahil olmak üzere, tüm aks konfigürasyonları için kullanılabilmektedir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Dynafleet

Dynafleet ile üst düzey üretkenlik

Konumlar, yükler, sürücü zamanları, emisyon raporları, yakıt tüketimi...

Dynafleet sahip olduğunuz her kamyonla ilgili gerçek zamanlı veriler sunarak üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmanıza ve kârlılığınızı artıracak kararlar almanıza yardımcı olmaktadır

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Eğitim Hizmetleri

Becerilerinizi geliştirin

İnşaatta sürüş uzmanlık gerektirir ve doğru beceriler büyük farklar yaratabilir. Volvo Trucks sürücü eğitimi programı kapsamında sunulan "İnşaatta Çalışmak" kursumuz, arazide sürüş tekniğinizi bir üst düzeye çıkarmaktadır. Ayrıca, kamyonunuzun arazide sürüş özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmanıza ve performansını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Sahadaki üretkenliğinizi mümkün olduğunca artırır.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Akıllı Şasi

Akıllı Şasi

Bir şasi üretkenliğinizi artırabilir mi?

Volvo FMX'in şasisi ise, Evet! GRAS-G2 havalı arka süspansiyon, 300 milimetrelik benzeri görülmemiş bir yerden yükseklik mesafesi sunar ve yeniden tasarlanan bel altı bölgesi o kadar korunaklıdır ki sizi ancak iri kaya parçaları yavaşlatabilir. Daha iyi çekiş ve daha az titreşim daha hızlı ve daha konforlu bir sürüş sağlar; böylece üretkenlik 10 km/s artırılmış ortalama hıza kadar yükseltilebilir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Beş Aks

Ekstra yük

Üretkenliği artırmak için en etkili yöntemlerden biri yük kapasitesini artırmaktır. Bu nedenle ön süspansiyonu 18 tondan 20 tona çıkardık. Ayrıca, en ağır yükleri taşımanız gerekirse, doğrudan fabrikamızdan beş akslı konfigürasyonları alarak zamandan ve üstyapı masraflarından tasarruf edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Yedek Parçalar

Üretkenliği artıran yedek parçalar

Orijinal Volvo yedek parçaları kamyonunuzun Volvo kalitesini korumaktadır. Aracınızın daha uzun süre sahada kalıp daha verimli çalışmasını ve işinizi daha etkili şekilde yapabilmenizi sağlamaktadır. Dünya çapındaki 140 pazarda bulunan servislerden oluşan servis ağı ve zamanında teslimat sağlayan gelişmiş lojistik sistemleri sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz yedek parça hiçbir zaman çok uzağınızda değildir.

Daha fazla bilgi edinin
Volvo FMX - Uzmanına Sorun

Uzmanına Sorun

Volvo Trucks bayilerimiz, şirketimiz ve temel değerlerimiz hakkında her türlü bilgiye sahiptir. En yakın bayimize uğrayıp sohbet etmeye ne dersiniz?

Bayi bul